TRY - Türk Lirası
EUR
19,316
USD
18,636
GBP
22,375
CNY
2,603
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerPolitikaAK Parti'li Kılıç'tan, Wolfgang Kubicki'ye tepki

AK Parti’li Kılıç’tan, Wolfgang Kubicki’ye tepki

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Almanya Federal Meclisi Başkan Yardımcısı Wolfgang Kubicki’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik sözlerine tepki gösterdi.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç, Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, “Almanya Federal Meclisi Başkan Yardımcısı ve FDP Milletvekili Wolfgang Kubicki’nin Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik sözlü saldırısını şiddetle kınıyorum. Gündem olmak için bilinçli bir şekilde tercih edilen bu zehirli dil, insanlık için büyük tehdittir. Ayrıca Kubicki’nin bu hadsizliği, Avrupalı siyasetçiler için de bir turnusol kağıdıdır. Demokrasiyi, siyasette ahlak ve erdem gibi değerleri yalnız nutuk çekerken malzeme etmek yerine, eylemlerinizde de bu değerlerden yararlanmanızı tavsiye ederim” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler