31.2 C
Ankara
33 C
İstanbul
38 C
İzmir
Cumartesi, Temmuz 31, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaAK Parti'den 15 Temmuz mesajı: Türkiye Geçilmez

  AK Parti’den 15 Temmuz mesajı: Türkiye Geçilmez

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik Türkiye Geçilmez etiketiyle sosyal medya hesabından 15 Temmuz mesajı yayımladı

  AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Milletimizin topyekun milli egemenliğe sahip çıkıp, darbeci işgale direndiği o güne inançla bağlıyız” dedi.

  AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından, FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminin 5’inci yıl dönümü nedeniyle mesaj paylaştı. Çelik, ’15Temmuz’ ve ‘TürkiyeGeçilmez’ etiketiyle yaptığı açıklamada, “Milletimizin topyekun milli egemenliğe sahip çıkıp, darbeci işgale direndiği o güne inançla bağlıyız. Şehitlerimize rahmet, gazilerimize şükranla. Kendi milletine silah çeken asker üniforması giymiş teröristler, Türkiye‘yi sapık bir dini anlayışa teslim etmek isteyen bu alçaklar, o gece milletin güçlü iradesiyle emellerine kavuşamadılar” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler