TRY - Türk Lirası
EUR
20,475
USD
19,070
GBP
23,274
CNY
2,772
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerPolitikaAK Parti Ankara İl Başkanlığı'ndan yardım seferberliği

AK Parti Ankara İl Başkanlığı’ndan yardım seferberliği

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

AK Parti Ankara İl Başkanlığı’nca Doğu, Güneydoğu, İç Anadolu ve Akdeniz bölgelerini etkileyen deprem felaketi sonrası yardım kampanyası başlattı.

AK Parti Ankara İl Başkanlığı yurdun Doğu, Güneydoğu, İç Anadolu ve Akdeniz bölgelerindeki birçok ilinde meydana gelen deprem felaketi sonrası yardım seferberliği başlattı. Depremin ardından kriz masası oluşturan AK Parti Ankara İl Başkanlığı’nın koordinasyonunda toplanan soba, katalitik soba, kan, gıda, kışlık elbise, battaniye gibi acil yardım malzemelerinden oluşan 6 TIR, deprem bölgesine gönderildi. AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, seferberlik kapsamında yardım yapmak isteyen vatandaşların bulundukları yerlerde AK Parti İlçe Başkanlıklarına başvurabileceklerini kaydetti.

Ak parti ankara il baskanligindan yardim seferberligia - politika - haberton
Ak parti ankara i̇l başkanlığı’ndan yardım seferberliği

Özcan, vatandaşların afet bölgesinde kullanılmak üzere eldiven, mont, bot, bere, çocuklar için mont ve kışlık giyecek, tüplü katalitik soba, tüp, yatak, battaniye, gıda kolisi, konserve, çocuk bezi ve temizlik malzemesi yardımı yapabileceklerini ifade ederek, “Türk milletinin yardımseverlik duygusunun, birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde hep en yüksek seviyede olduğunu biliyoruz. Yaşanan deprem felaketinin ardından acil yardım bekleyen vatandaşlarımıza el uzatmak için biz de il başkanlığı olarak elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler