TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
26 Mart 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriAfyonkarahisar'da 2'nci Karavan Festivali başlıyor

Afyonkarahisar’da 2’nci Karavan Festivali başlıyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Afyonkarahisar Belediyesi ikinci kez karavan festivaline ev sahipliği yapacak. Karavan kültürünü yılın 12 ayı doğada yaşamayı tercih edenler ile karavan yaşamını merak edenler Afyon Motor Sporları Merkezi’ndeki festivalde hafta sonu bir araya gelecek.

Yaklaşık 200 karavan sahibinin kayıt yaptırdığı festivalde ziyaretçiler birçok eğlenceli aktiviteye katılma imkanı yakalayacak. Festival alanında gerçekleşecek spor aktiviteleri, yarışmalar ve konserlere her yaştan insan katılım sağlayabilecek. 27 Ocak Cumartesi günü Mithat Körler ve orkestrası, 28 Ocak Pazar günü ise Grup Gündoğarken saat 17:30’da verecekleri konserlerle sıcak bir ambians yaratacak.

Afyonkarahisarda 2nci karavan festivali basliyorz - spor haberleri - haberton
Afyonkarahisar’da 2’nci karavan festivali başlıyor

Karavan festivalini geleneksel bir şekilde her yıl düzenleyeceklerini belirten Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Şehrimizin turizm çeşitliliğini arttırmak için projeler üretiyoruz. Doğa ve spor turizminde ön plana çıkacak bir çok etkinliği düzenlemek için her türlü alt yapıya sahibiz. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında önemli bir organizasyona Afyon’da start veriyoruz. Karavan tutkunlarını ikinci kez şehrimizde ağırlayacağız. Hedefimiz festivali önümüzdeki yıldan itibaren uluslararası karavan fuarına çevirmek. Gelecek sene ilk kez uluslararası karavan fuarını şehrimizde düzenleyeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı hafta sonu motor sporları  merkezindeki festivale bekliyoruz. Cumhuriyetin 100’üncü yıl ateşini zaferin kazanıldığı topraklarda hep birlikte yeniden yakacağız” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler