TRY - Türk Lirası
EUR
15,3550
USD
13,4491
GBP
18,3653
CNY
2,1205
-4.4 C
Ankara
7.5 C
İstanbul
5.2 C
İzmir
18 Ocak 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaYazarlarAdı hayat işte

  Adı hayat işte

  Avatar of akın ergez
  Akın Ergezhttps://haberton.com/
  Akın Ergez, Anadolu Üniversitesi İktisat Mezunu, Satış Danışmanlığı ve Gişe yetkilisi olarak çalıştıktan sonra Eğitim sektörüne geçiş yaptı. Drama Lideri olarak özel okullarda görev yaptı. Bos zamanlarında farklı dallar edinmek adına eğitim programlarına katılıyor. Şuan da Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalışmakta.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Adı hayat 5 harfli aslında küçük bir kelime ama şu hayat koşuşturmacasında arkamıza yaslanıp hissedebileceğiniz. Sevincini, hüznünü, kederini aynı anlarda ölümsüzleştirebileceğimiz kocaman bir nesnellik zinciri.

  Biz bu zinciri aslında her zaman oluşturuyoruz. Özelikle sonbahar ayları hepinizin içine çekildiği zamanlardır o yoğun iş koşuşturmacasında biraz da dinlenmeliyim dediğimiz, o bacaklarımızı bir köşede içe çekişimizdir sanki, ya da; bir sabah toplantısına acele hazırlanıp ayna karşısında süslenme ile geçen bir zamandır. İşte o ayna karşısında geçen her saniye de kocaman bir gerçektir.

  Hayat - yazarlar - haberton

  Sonra küçük bir cebe konulan 1 parça kâğıtla birazdan almak istediğimiz ve gerçekten ihtiyacımız olan o 3 parça şey, sonra bir anda durup durup düşünmemiz. Hayat işte önümüzde durup dururken bir anda hızlı bir şekilde akması ertesi gün geriye baktığından dün böyleydi deyiverişimiz.

  Adı hayat işte, zamanı gerçek, aslında hergün yaşayışımız iyi kötü anılarımız paylaştıklarımız bir saniye, bir dakika, adı hayat işte, gerçeği ağır. Öznesi bizde gizli en önemlisi bazen öylesi, bazen de böylesi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler