TRY - Türk Lirası
EUR
20,581
USD
19,072
GBP
23,369
CNY
2,780
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriAcun Ilıcalı Hull City ile 1'inci yılında

Acun Ilıcalı Hull City ile 1’inci yılında

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Acun Ilıcalı Hull City ile geçirdiği 1’inci yıldönümüyle ilgili yaptığı açıklamada, ”Benim için hayallerimi gerçekleştirdiğim bir yıl oldu. Geldiğim günden beri hep beraber güzel bir yolda ilerliyoruz. Bana inanıp beni desteklediğiniz için teşekkürler” dedi.

Acun Ilıcalı, muhabir olarak başladığı spor dünyasında 19 Ocak 2022’de İngiltere Championship ekiplerinden Hull City Kulübü’nü alarak büyük bir hayalini gerçekleştirdi. “Tek aile, tek rüya” mottosuyla çıktığı yolda 1’inci yıldönümünü özel bir video ile kutlayan Ilıcalı, taraftarlara yolladığı mesajında şu sözleri dile getirdi:

Acun ilicali hull city ile 1inci yilindaw - spor haberleri - haberton
Acun ilıcalı hull city ile 1’inci yılında

“Benim için hayallerimi gerçekleştirdiğim bir yıl oldu. Bu yılın her anından çok keyif aldım. Bu şehrin ve insanlarının bana gösterdiği sıcaklık ve sevgi paha biçilemez. Geldiğim günden beri hep beraber güzel bir yolda ilerliyoruz. Eminim ki birçok mutluluğu beraber yaşayacağız. Bana inanıp beni desteklediğiniz için teşekkürler.”

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler