TRY - Türk Lirası
EUR
15,2567
USD
13,5248
GBP
18,2805
CNY
2,1392
-2.4 C
Ankara
0.8 C
İstanbul
4.6 C
İzmir
26 Ocak 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatAcil tıp çalışanları İki Bekar oyununu sergiledi

  Acil tıp çalışanları İki Bekar oyununu sergiledi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Eskişehir’de görev yapan acil tıp çalışanları İki Bekar adlı tiyatro oyunlarına davet ederek, 22 Aralık Dünya Paramedikler Günü’nü sağlık çalışanları ile birlikte kutladı.  

  Tüm dünyada Paramedikler Günü olarak kutlanan 22 Aralık’ta, Eskişehir’de görev yapan sağlık çalışanları, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Eskişehir İl Başkanlığı aracılığı ile Şehir Tiyatrolarının davetlisi olarak “İki Bekâr oyununda bir araya geldiler.

  ABD’li komedi yazarı Sam Bobrick imzasını taşıyan ve Ekin Tunçay Turan’ın Türkçeye çevirdiği ‘İki Bekâr’ adlı oyunun yönetmenliğini Şehir Tiyatrosu sanatçısı Mete Ayhan gerçekleştirdi. Oyunda Şehir Tiyatrolarının değerli oyuncuları Burcu Tutkun Turan ve Mustafa Kılıkçı rol alıyorlar. 

  Acil tıp çalışanları i̇ki bekar oyununu sergiledi
  Acil tıp çalışanları İki Bekar oyununu sergiledi

  Oyunu büyük bir keyifle ile izleyen 112 çalışanları, acil tıp teknisyenleri ve henüz eğitimlerini sürdüren paramedik öğrencileri, oyun sonunda beğenilerini dile getirerek Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarına tebrik ve teşekkürlerini ilettiler. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler