19.4 C
Ankara
22 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
Pazar, Mayıs 16, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerABD'de silahlı saldırı: 8 ölü

  ABD’de silahlı saldırı: 8 ölü

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  ABD’nin Indianapolis kentinde kargo firmasının tesisinde meydana gelen silahlı saldırıda en az 8 kişi hayatını kaybettiği belirtildi.

  Amerika Birleşik Devletleri, (ABD) İndianapolis kentindeki FedEx adlı kargo firmasının tesisinde silahlı saldırı meydana geldi. Silahlı saldırı sonrası 8 kişi hayatını kaybederken, onlarca kişinin de yaralandığı açıklandı. Olay sonrası saldırganın intihar ettiği ifade edilirken, polis şuana kadar topluma yönelik aktif bir tehdit bulunmadığını belirtti. Tesiste çalışan görgü tanıkları ABD basınına yaptığı açıklamada birden fazla silahla ateş edilme sesi duyduklarını ve 30’dan fazla polis aracının hemen olay yerine geldiğini söyledi.  

  Abd'de silahlı saldırı: 8 ölü
  ABD’de silahlı saldırı: 8 ölü

  ŞİRKETTEN MEDYAYA AÇIKLAMA

  Yaklaşık 4 bin 500 kişinin çalıştığı FedEx şirketinden ABD medyasına yapılan yazılı açıklamada, ” Indianapolis Havalimanı yakınındaki FedEx tesisinde yaşanan trajik silahlı saldırından haberdarız. Güvenlik en önemli önceliğimizdir.  Aklımız saldırıdan etkilenenlerde. Çalışanların mesai saatleri içinde telefon kullanmalarının yasak olmasından dolayı yakınlarının bekleyişi sürüyor.” ifadelerine yer verildi. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler