TRY - Türk Lirası
EUR
18,4090
USD
17,9363
GBP
21,7778
CNY
2,6600
20.3 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
21.7 C
İzmir
14 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel Haberler9'uncu Konya Bilim Festivali yarın başlıyor

  9’uncu Konya Bilim Festivali yarın başlıyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 9’uncu Konya Bilim Festivali, 23-26 Haziran 2022 tarihleri arasında Konya Bilim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

  Türksat’ın iletişim desteği sağlayacağı etkinlikte, drone gösterileri, video mapping uygulamaları, ışık gösterileri, tematik atölye alanları, eğlenceli sahne gösterileri yerini alacak. Konya Bilim Festivali’nde bu yıl ‘NASA&CERN’ ve ‘Source of Life’ temalarında iki adet İmmersive Room yer alacak.

  Türkiye’nin önemli milli savunma sanayi ve bilim-teknoloji kuruluşlarının yer alacağı festivalde Milli Savunma Araçları, İnsansız Hava Araçları gibi milli teknoloji hamlesi ürünleri sergilenecek. 2013 yılından bu yana 1 milyonun üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapan festivalin, bu yıl en az 250 bin katılımcıyı ağırlaması bekleniyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler