TRY - Türk Lirası
EUR
19,654
USD
18,645
GBP
22,920
CNY
2,655
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYerel Haberler90'lar Festivali'nde Leman Sam sahne aldı

90’lar Festivali’nde Leman Sam sahne aldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Yenimahalle Belediyesi, 90’lar Festivali kapsamında Türk Pop Müziğinin efsaneleşmiş isimlerini müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Şarkılarıyla müziğe ve sanata damga vuran Leman Sam, Batıkent Vedat Dalokay Parkı’nda binlerce Yenimahalle sakinine konser verdi. Usta sanatçı Leman Sam, 90’lı yıllardan günümüze gönüllere taht kurmuş İlla İlla, Ayrılığa Dayanamam, Rüzgar, Nereye Kadar, Aşkımdan Vazgeçme, Gül Güzeli, Anladım, Kavak Yelleri, Daha Gidecek Yolumuz Var gibi şarkılarının yanı sıra türküler ve hareketli şarkıları vatandaşların coşkulu katılımı eşliğinde söyledi.

Sanata ve sanatçıya değer veriyoruz

Sanata ve sanatçıya değer veriyoruz

Konserin son şarkısı olan İzmir Marşı’nı Leman Sam ile birlikte söyleyerek sevilen sanatçıya çiçek takdim eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Sanata ve sanatçıya karşı olanların aksine Cumhuriyetin ilçesi Yenimahalle’de şarkılarıyla gönüllerimize giren değerli sanatçılarımızı ağırlamayı sürdüreceğiz. Ülke olarak büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Bu sıkıntıları aşmanın yolu birlik ve beraberlik olmaktan, kardeşçe yaşamaktan geçiyor. Yenimahalle’de göreve geldiğimiz günden bu yana huzur ortamının bozulmaması için kültür ve sanat etkinlikleri düzenliyoruz. Eserleriyle ülkeye değer katansanatçılarımızı 90’lar Festivali kapsamında ilçemizin dört bir yanında vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Değerli sanatçımız Leman Sam’a ve konserimize yoğun katılım gösteren binlerce vatandaşımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Festival coşkusu aralıksız sürecek

Yenimahalle Belediyesi 90’lar Festivali’nde; 24 Eylül Cumartesi Burak Kut (Müslüm Gürses Parkı) ve 30 Eylül Cuma günü Nükhet Duru (Ragıp Tüzün Parkı) Yenimahalleliler ile buluşacak.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler