TRY - Türk Lirası
EUR
15,2045
USD
13,4279
GBP
17,8809
CNY
2,1092
4 C
Ankara
8.8 C
İstanbul
9.8 C
İzmir
1 Aralık 2021, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSosyal Medya75 Influencer INFLOW Global Summit'te buluştu!

  75 Influencer INFLOW Global Summit’te buluştu!

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye’nin de aralarında yer aldığı 20’den fazla ülkeden 75 Influencer INFLOW Global Summit’21, Antalya’da buluştu.

  Türkiye’nin de aralarında yer aldığı 20’den fazla ülkeden 75 Influencer’ın katılım sağladığı INFLOW Global Summit’21, Antalya’da gerçekleşti. Bu yıl beşinci kez düzenlenen zirve, “Dream to Reality” temasını benimseyerek dört günde onlarca etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ülkemizin bayrak taşıyıcı markalarının da desteklediği INFLOW Global Zirvesi’nde Weesam Qutob, Sadaf Beauty, Adil Taouil, Kawtar Bamo, Zeynep Yılmaz, Gizem Zor, Mert Vidinli gibi milyonlarca takipçiye sahip 75 Influencer katıldı.

  Sosyal medya ve dijital sektörün en tanınmış isimleri Rixos Premium Belek misafirperverliğinde gerçekleşen INFLOW Global Summit’21 zirvesinde buluştu. Dört gün süren zirve hayalden gerçeğe mesajı ile hem dijital sektörün nabzını tutan bir konferansa ev sahipliği yaparken hem de Influencer’ların uzun bir aradan sonra birlikte içerik çıkarmalarına fırsat sunan birçok etkinliğe sahne oldu.

  75 influencer inflow global summit'te buluştu!
  75 Influencer INFLOW Global Summit’te buluştu!

  Dijital medyanın önde gelen Influencerları ve sektör profesyonellerinin bir araya geldiği INFLOW Global Summit’21, 6 Kasım günü Akşam Restaurant’taki açılış yemeğinin ardından “Glow in the Dark” temalı etkinlik ile devam etti.

  Birçok farklı ülkeden Türk Hava Yolları ile Antalya’ya seyahat eden sektör profesyonelleri ve Influencerlar’ın buluştuğu zirvede 2022’nin dijital trendlerinden NFT projelerine ve spor dünyasında influencer projelerinin yeri ve önemine kadar birçok farklı alandaki bilgiler katılımcı influencerlar ile paylaşıldı.

  Toplamda 60 milyonun üzerinde takipçiye sahip 75 influencer

  Kawtar Bamo, Wessam Qutob, Ruba Zai, Sadaf Beauty, Mert Vidinli, Gizem Zor, Zeynep Yılmaz gibi 20’den fazla ülkeden 75 Influencer’ın yer aldığı zirvede katılımcıların toplam takipçi sayıları 90 milyonu aştı. Antalya’da geçirdikleri dört gün boyunca katılımcı influencerlar, The Land of Legends dahil olmak üzere birçok farklı aktivite ile binlerce içerik üretme şansı elde etti.

  Türkiye’nin de aralarında yer aldığı 20’den fazla ülkeden 75 influencer inflow global summit’21, antalya’da buluştu.
  Türkiye’nin de aralarında yer aldığı 20’den fazla ülkeden 75 Influencer INFLOW Global Summit’21, Antalya’da buluştu.

  Konferans sunuculuğunu Dr. Sara Al Madani’nin gerçekleştirirken konuşmacılar arasında GAIA CEO’su Afşın Avcı, HypeAuditor Pazarlama Analitiği ve Analiz Yöneticisi Nick Baklanov, GAIA Mena Ajans Direktörü Beste Eşerler Bozdağ, Mena bölgesinin önde gelen içerik üreticilerinden Wessam Qutob ve INFLOW Token Hukuk ve Uyum Direktörü Burçak Ünsal yer aldı.

  Bölgenin en büyük zirvesini gerçekleştiriyoruz

  INFLOW Global Summit’21 hakkında konuşan GAIA CEO’su ve INFLOW Network Kurucu Ortağı Afşın Avcı, “Pandemiye rağmen 20 ülkeden 75 influencer ile ülkemizde global bir influencer etkinliği yapmak bizim için çok değerliydi. Pandemi koşullarında 2 yıldır üst üste INFLOW etkinliklerini devam ettiriyoruz. 2016’da başlayan bu global serüven bu sayede hala güçlü şekilde yoluna devam ediyor. Batıda ve doğuda benzer etkinlikler çıkmasına rağmen influencer dünyasında şu anda bu kapsam ve etki gücünde ilerleyen tek zirve INFLOW Global Summit. Bu yılki zirvede açıkladığımız özellikle kripto teknolojileri kullanarak ilerleteceğimiz RarePix.io NFT platformu ve INFLOW Token projeleriyle de bu gücü farklı alanlarda da devam ettireceğiz.” dedi.

  Bu yıl beşinci kez düzenlenen zirve, “dream to reality” temasını benimseyerek dört günde onlarca etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ülkemizin bayrak taşıyıcı markalarının da desteklediği inflow global zirvesi’nde weesam qutob, sadaf beauty, adil taouil, kawtar bamo, zeynep yılmaz, gizem zor, mert vidinli gibi milyonlarca takipçiye sahip 75 influencer katıldı.
  Bu yıl beşinci kez düzenlenen zirve, “Dream to Reality” temasını benimseyerek dört günde onlarca etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ülkemizin bayrak taşıyıcı markalarının da desteklediği INFLOW Global Zirvesi’nde Weesam Qutob, Sadaf Beauty, Adil Taouil, Kawtar Bamo, Zeynep Yılmaz, Gizem Zor, Mert Vidinli gibi milyonlarca takipçiye sahip 75 Influencer katıldı.

  INFLOW Network Kurucu Ortağı Emre Gelen, “Bu sene gerçekleşen INFLOW Global Summit düzenlediğimiz 5. etkinliğimizdi. COVID şartlarında Antalya’da böyle büyük ve global nitelikte bir etkinlik gerçekleştirmek gurur verici. INFLOW Global Summit sadece sektörümüz için değil Türkiye’nin turizm iletişimine de büyük katkı sağlayan bir değer taşıyor. INFLOW etkinliklerini her sene üstüne koyarak düzenlemeye devam edecek ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

  Bayrak taşıyıcı markalar da destekledi

  Dört gün süren INFLOW Global Summit’21 zirvesinin sponsorları arasında Türk Hava Yolları, Rixos Premium Belek, IGA, IGA Pass, The Land of Legends, MediaPort, HypeAuditor ve Getty Images yer aldı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler