19.4 C
Ankara
22 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
Pazar, Mayıs 16, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne Çıkan6 emekli amiral ile 1 emekli general ifadeye çağırıldı

  6 emekli amiral ile 1 emekli general ifadeye çağırıldı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  104 emekli amiralin hazırladığı Montrö Sözleşmesi’yle ilgili bildiri soruşturmasında, 6 emekli amiral ile 1 emekli general ifadeye çağırıldı.

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, emekli amirallerin bildirisine ilişkin soruşturmada bazı amirallerin evlerinde polisin arama ve el koyma işlemi yaptığı öğrenildi.

  6 emekli amiral ile 1 emekli general ifadeye çağırıldı
  6 emekli amiral ile 1 emekli general ifadeye çağırıldı

  Emekli amirallerin bildiri soruşturmasında yeni gelişme

  104 emekli amiralin hazırladığı Montrö Sözleşmesi’yle ilgili bildiri soruşturmasında, 14 şüphelinin adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasının ardından ifadesi alınmayan bazı amirallerin evlerinde polisin arama ve el koyma işlemi yaptığı öğrenildi.

  Emekli amirallerden 11’inin avukatlığını yapan avukat Hüseyin Ersöz, biri İstanbul Büyükçekmece’de ve diğeri İzmir’de oturan iki müvekkilinin evlerinde sabah saatlerinde polis tarafından arama yapıldığını, cep telefonları ve bilgisayarlarına el konulduğunu belirtti. Ersöz, müvekkillerinin gözaltına alınmadığını ancak ifadelerini vermek üzere haftaya Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne çağrıldıklarını ifade etti.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler