TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
14.2 C
Ankara
23.9 C
İstanbul
27 C
İzmir
2 Ekim 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerDış Haberler57 yaşındaki modelin yüzü bantlarla gerildi

57 yaşındaki modelin yüzü bantlarla gerildi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Estetik tedavi sırasında yüzü ve vücudu deforme olan 57 yaşındaki modelin yüzü bantlarla gerildi. Model, yağ dondurma metodu olarak tarif ettiği bir işlem görmüş ve bu işlemin yüzü ve vücudunda şekil bozukluğu yarattığını belirtmişti.

1990’lı yıllardan itibaren dünyanın en fazla fotoğraflanan ‘top modelleri’ arasında gösterilen Linda Evangelista, 2015 yılında ameliyatsız zayıflama metodu olarak bilinen ve ‘yağ dondurma’ olarak adlandırılan estetik tedavisi olmuş ancak zayıflamak yerine kilo alarak şekil bozukluğuna uğradığını belirtmişti.

57 yasindaki modelin yuzu bantlarla gerildi 1 - dış haberler - haberton
57 yaşındaki modelin yüzü bantlarla gerildi

Yaklaşık 7 yıldır kötü giden estetik tedavinin sonuçlarını iyileştirmeye çalıştığını belirten model, ünlü bir moda dergisi için moda çekimine katıldı. Fotoğraf çekimleri sırasında yüzü bantlanan Evangelista, ortaya çıkan görsellerden dolayı mutlu olduğunu belirterek yaşadığı kötü deneyimi atlattığını ifade etti.

Ünlü model, kötü sonuçlanan estetik tedavinin kendisinde yarattığı şekil bozukluğu hakkında basına yaptığı açıklamalarda ‘vücudunda şişlikler belirmesi ve bu şişliklerin sertleşerek his kaybına uğraması olarak’ ifade etmişti.       

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler