14.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Cuma, Mayıs 14, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşam'4 Gün 4 Gece İndirimi' 16 Şubat'ta PttAVM.com'da

  ‘4 Gün 4 Gece İndirimi’ 16 Şubat’ta PttAVM.com’da

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Türkiye’nin yerli ve milli yatırımlarıyla kurulan PttAVM.com 4 Gün 4 Gece İndirim fırsatlarıyla vatandaşlarla buluşacak.

  Farklı ihtiyaç ve tarza hitap eden ürünleri 16, 17, 18 ve 19 Şubat tarihleri arasında büyük indirim fırsatlarıyla vatandaşlarla buluşturacak.

  Türkiye’nin milli e-ticaret platformu PttAVM.com, ‘4 Gün 4 Gece İndirimi’ ile vatandaşlara onlarca üründe rakipsiz fiyatlarla alışveriş yapma imkânı sunacak. 4 gün 4 gece boyunca sürecek kampanyada, vatandaşlara indirimli ürün alma fırsatı tanınacak ve ihtiyaçlarını ekonomik fiyatlarla karşılamaları sağlanacak.

  En trend cep telefonlarından oyun tutkularının vazgeçilmezi oyun konsollarına, parfümlerden şıklığın tamamlayıcısı kol saatlerine, beyaz eşyalardan yatırımlık altınlara, kahve makinelerinden şık montlara, kulaklıklardan bilgisayarlara, araç bakım ürünlerinden bahçe malzemelerine kadar farklı ihtiyaç ve tarza hitap eden binlerce üründe inanılmaz indirimler www.pttavm.com’da vatandaşları bekliyor.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler