TRY - Türk Lirası
EUR
15,2213
USD
13,4772
GBP
18,2044
CNY
2,1319
-5 C
Ankara
-0.1 C
İstanbul
3.5 C
İzmir
26 Ocak 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitika3 artı 3 formatının ilk toplantısı Moskova'da yapılacak

  3 artı 3 formatının ilk toplantısı Moskova’da yapılacak

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  3+3 formatındaki bölgesel iş birliği platformunun ilk toplantısı yarın Moskova’da.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından Güney Kafkasya’da kalıcı barış ve istikrarın tesisine yönelik önerilen 3+3 formatındaki bölgesel iş birliği platformunun ilk toplantısı yarın Moskova’da yapılacak.

  Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Güney Kafkasya’da kalıcı barış ve istikrarın tesisine yönelik olarak Sayın Cumhurbaşkanımız ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev tarafından önerilen 3+3 formatındaki bölgesel iş birliği platformunun ilk toplantısı 10 Aralık 2021 tarihinde Moskova’da düzenlenecektir.

  Azerbaycan, Ermenistan, Rusya Federasyonu ve İran’ın Dışişleri Bakan Yardımcıları düzeyinde katılacakları toplantıda ülkemizi Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sedat Önal başkanlığındaki heyetimiz temsil edecektir” denildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler