TRY - Türk Lirası
EUR
16,1121
USD
15,4982
GBP
18,9451
CNY
2,2803
17.9 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24.6 C
İzmir
16 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve Sanat25. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali dolu dolu

  25. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali dolu dolu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesi, mayıs ayında Başkentlileri, konserler, festivaller ve sergilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Mayıs ayında 10 sergi, 6 konser ve 25. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali dolu dolu geçecek.

  19 Mayıs’ı coşkuyla kutlamaya hazırlanan Çankaya Belediyesinin gençlere sürprizi ise Mor ve Ötesi Konseri olacak. Mor ve Ötesi en sevilen şarkılarıyla 19 Mayıs’ta Anıtkabir’in yanı başında Anıtpark’ta Çankayalılarla buluşacak.

  25. Uçan süpürge kadın filmleri festivali dolu dolu
  25. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali dolu dolu

  Çankaya Belediyesi, kültür sanat etkinlikleriyle Ankara’nın merkezi olmaya devam ediyor. Sanata ve sanatçıya desteğini artırarak sürdüren Çankaya Belediyesinin kültür merkezleri, mayıs ayında da etkinliklerle dolu olacak. Çankaya’nın kültür merkezlerinde bu ay 10 sergi, 6 konser ve 25. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali ile sanatseverleri buluşturacak.

  MOR VE ÖTESİ ÇANKAYA’DA

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutlamaya hazırlanan Çankaya Belediyesinin gençlere sürprizi ise Mor ve Ötesi Konseri olacak. Grup, en sevilen şarkılarıyla, 19 Mayıs’ta Anıtkabir’in yanı başında Anıtpark’ta Çankayalılarla buluşacak.

  KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ

  Çankaya belediyesi, mayıs ayında başkentlileri, konserler, festivaller ve sergilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Mayıs ayında 10 sergi, 6 konser ve 25. Uçan süpürge kadın filmleri festivali dolu dolu geçecek.
  Çankaya Belediyesi, mayıs ayında Başkentlileri, konserler, festivaller ve sergilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Mayıs ayında 10 sergi, 6 konser ve 25. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali dolu dolu geçecek.

  Her yıl Çankaya Belediyesinin desteğiyle sinema tutkunlarına kapılarını açan Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali bu yıl 25’inci kez sinemaseverleri ağırlamaya hazırlanıyor. 26 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin bu yılki teması “Herkes için Adil bir Dünya” olacak.

  “IŞIĞIMIZ ÇANKAYA’YI SARIYOR” 

  10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nda pek çok etkinlik hazırlayan Çankaya Belediyesi, 10 Mayıs haftası “Farklı Renkler Farklı Sesler” Korosu Konserini Çankayalılarla buluşturacak. Şef Sait Aksu’nun yöneteceği “Işığımız Çankaya’yı Sarıyor” konseri, 10 Mayıs’ta Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde düzenlenecek. 

  Ucan supurge 2 - kültür ve sanat - haberton

  FAZLALIKLAR SERGİSİ FİKRET OTYAM’DA 

  Çankaya’nın en yeni sanat merkezi Fikret Otyam Sanat Merkezi, yeni sezonda sanatçı Veli Aras Yalçınkaya’nın “Fazlalıklar” sergisine ev sahipliği yapacak. Yalçınkaya’nın “önemsiz görünen fazlalıklar” üzerine bir deney olarak nitelediği yeni sergi, 13 Mayıs – 6 Temmuz tarihleri arasında sanatseverleri konuk edecek. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler