TRY - Türk Lirası
EUR
15,2113
USD
13,4118
GBP
18,2485
CNY
2,1137
-6.4 C
Ankara
2.6 C
İstanbul
-3.1 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve Kadın2022 gelinlik defilesinde 85 gelinlik sergilendi

  2022 gelinlik defilesinde 85 gelinlik sergilendi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Setr-i Nur 2022 gelinlik defilesinde 85 gelinliği beğeniye sundu

  Setr-i Nur 2022 gelinlik defilesi gerçekleşti. Seksen beş gelinliğin beğeniye sunulduğu sergide çok heyecanlı olduğunu belirten Setr-i Nur Yönetim Kurulu Başkanı Suna Özdemir, Türkiye’deki gelinliklerin yurt dışında çok ilgi gördüğünü, bu yüzden de dünya pazarına açılma kararı aldıklarını söyledi.

  Türkiye’de tesettürlü gelinliğin ilk markası olan Setr-i Nur’un 2022 defilesi gerçekleştirildi. İstanbul’da bir otelde gerçekleştirilen defilede birbirinden farklı model ve tarzdaki seksen beş gelinlik, misafirlerin ilgi odağı oldu. Defileye ise markayı Türkiye’de temsil eden toplam elli beş bayi katıldı. Türkiye’de yaşatılmaya çalışılan suni ekonomik krize rağmen Setr-i Nur Yönetim Kurulu Başkanı Suna Özdemir, marka olarak hiçbir şekilde kendilerine zarar geleceğini düşünmeden yollarına devam edeceklerini, bu yüzden de defilenin aslında bir motivasyon gecesi olduğunu söyledi.

  ” Markamı kurarken her şeye sıfırdan başlamıştım. İlk hedefim bunu Türkiye’ye yaymaktı”

  “ÖNCE TÜRKİYE’YE YAYDIK ŞİMDİ İSE DÜNYAYA YAYACAĞIZ”

  Başka ülkelerden Türkiye’deki gelinliklere büyük ilgi olduğunu belirten Suna Özdemir, Katar, Dubai, Almanya, İngiltere, Fransa gibi ülkelerden gelinlik konusunda talep gördüklerini söyledi. Dış piyasanı gösterdiği ilginin kendilerini heyecanlandırdığını ifade eden Suna Özdemir, “Markamı kurarken her şeye sıfırdan başlamıştım. İlk hedefim bunu Türkiye’ye yaymaktı. Bunu gerçekleştirdik. Şimdi ise diğer hedefim olan dünya pazarına açılacağız” açıklamasını yaptı.

  İLKİ İNGİLTERE’DE OLACAK

  Bu yıl, İngiltere’de bayisinin açılacağını vurgulayan Suna Özdemir, buna ek olarak Dubai, Katar, Fransa ve Almanya gibi sürpriz ülkelerin olduğunu da belirtti. Yakın günlerde Suudi Arabistan’dan da talep geldiğine değinen Özdemir, “Genellikle marka adının ilgilerini çektiğini söylüyorlar. Gelinliklerimizin kalitesini ve modellerini de çok beğeniyorlar” dedi.

  ” Dış ülkelerden alımı durduralım. Bizim yeterli pamuğumuz, fabrikamız var”

  “YERLİ PAZARI AÇIP DUR DİYELİM”

  Türkiye’deki suni ekonomik krizden durumdan dolayı üzgün olduğunu dile getiren Suna Özdemir, “Ben özellikle devlet büyüklerimizden yerli pazara geçmeyi talep ediyorum. Dış ülkelerden alımı durduralım. Bizim yeterli pamuğumuz, fabrikamız var. Boncuğumuzu, dantelimizi her şeyimizi biz yapalım. Yerli pazarı açarak buna dur diyelim” şeklinde konuştu.

  Yıllardır Setri-Nur Markası ile yolarına devam eden farklı illerden gelen bayi temsilcileri ise defileyi çok beğendiklerini ve her kesime hitap eden modellerin olduğunu belirttiler. 2022’de çok daha iddialı gelinliklerle pazara çıkacaklarını ve 2022’den pandemi sonrası süreç olarak çok ümitli olduklarını da eklediler.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler