TRY - Türk Lirası
EUR
17,4600
USD
16,3806
GBP
20,5435
CNY
2,4475
21.5 C
Ankara
23.5 C
İstanbul
29.7 C
İzmir
25 Mayıs 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitika2020'de Çin'le beraber ilerleyen tek ülke Türkiye

  2020’de Çin’le beraber ilerleyen tek ülke Türkiye

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “2020’de Çin’le beraber ilerleyen tek ülke Türkiye oldu. Türkiye, zor süreçten geçti. Türkiye’ye yapılan oyunları bozduk” dedi. 

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, Ramazan Bayramı programı kapsamında Bingöl’ün Karlıova ilçesinde halkla bir araya geldi. Yılmaz’a ziyarette Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar, Karlıova Belediye Başkanı Veysi Bingöl, ilçe başkanları ve partililer eşlik etti. Yılmaz, pandemi sürecinin tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkilediğini belirterek, “Son 2 yılda gerçekten dünyada birçok büyük ekonomi küçüldü. 2020’de Çin’le beraber ilerleyen tek ülke Türkiye oldu. Türkiye, zor süreçten geçti. Türkiye’ye yapılan oyunları bozduk” diye konuştu. 

  2020de cinle beraber ilerleyen tek ulke turkiye 1 - politika - haberton
  2020’de Çin’le beraber ilerleyen tek ülke Türkiye

  AK Parti’nin son 20 yılda demokraside yaptıklarına dikkat çeken Yılmaz, “AK Parti insanların ana dili, başörtüsü, inanç hürriyeti ve hürriyeti konusunda çok adımlar attı. Tabuları yıktık, bundan sonra da inşallah Türkiye bir millettir. Yanlış anlamayın bizim millet dediğimiz ırkçı bir anlayış değil, Allah korusun biz hiçbir zaman ırkçı bir anlayışa sahip olmadık. Tek bir millet olarak yolumuza devam edeceğiz. Başka ülkelere gençlerimizi, çoluk çocuğumuzu yem etmeyeceğiz” dedi.

  AK Parti’li Yılmaz, konuşmalarının ardından ilçenin Kargapazıri köyünü de ziyaret ederek, burada yaşayanlarla bayramlaştı. Daha sonra ilçe merkezinde halkla bir araya gelen Yılmaz, burada sorun ve talepleri dinledi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler