TRY - Türk Lirası
EUR
20,676
USD
18,817
GBP
23,284
CNY
2,791
2 Şubat 2023, Perşembe
Ana SayfaHaberlerDış Haberler20 köy Ermenistan işgalinden kurtarıldı

20 köy Ermenistan işgalinden kurtarıldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Fuzuli, Zengilan ve Cebrayıl bölgelerinde 20 köy ve 1 kasabanın Ermenistan işgalinden kurtarıldığını duyurdu.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Azerbaycan ordusunun Fuzuli, Zengilan ve Cebrayıl bölgelerinde 20 köy ve 1 kasabayı Ermenistan işgalinden kurtardığını duyurdu.

Aliyev, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kahraman Azerbaycan ordusu Fuzuli bölgesinin Mollaveli, Yukarı Refidinli ve Aşağı Refidinli; Cebrayıl bölgesinin Sirik, Şıhlar, Mestelibeyli ve Derzili köyleri işgalden kurtarıldı. Zengilan bölgesinin Kollukışlak, Malatkeşin, Kend Zengilan, Genlik, Velikulubeyli, Karadere, Çöpedere, Tatar, Tiri, Emirhanlı, Karkulu, Bartaz, Dellekli köyleri ve Ağbend kasabası da Ermeni işgalinden kurtarıldı. Yaşasın Azerbaycan ordusu. Karabağ Azerbaycan’dır” ifadelerini kullandı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler