TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
28 C
Ankara
26.2 C
İstanbul
32 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş Dünyası2 yıl aradan sonra deniz yoluyla turist geldi

2 yıl aradan sonra deniz yoluyla turist geldi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Muğla’nın Marmaris ilçesine 2 yıl aradan sonra deniz yoluyla turist geldi. Bahama bayraklı yolcu gemisinden inen turistler, kenti gezdi.

Marmaris‘e 2 yıl aradan sonra deniz yoluyla turist geldi. Limana, çoğu Avrupalı 446 turist ve 196 mürettebatıyla demir atan Bahama bayraklı ‘Blue Sapphire’ adlı yolcu gemisinden inen az sayıda turist, kenti gezdi. Ancak kent esnafı bekledikleri alışverişin gerçekleşmediğini söyledi. Yat limanında 17 yıldır restoran ve kafeterya işleten Mustafa Gök, bekledikleri yoğunluğun yaşanmadığını söyledi.

2 yıl aradan sonra deniz yoluyla turist geldi
2 yıl aradan sonra deniz yoluyla turist geldi

Kapalı Çarşı‘da tekstil mağazası bulunan Cemal Türkyılmaz ise pandemi nedeniyle uzun bir aradan sonra ilk kez bir yolcu gemisinin ilçeye geldiğini belirterek, “Günübirlik gelmiş. Şu an kapalı çarşıya gelen turist göremedik. En azından gelmiş, uğramış olması bile güzel. Bu sene için yolcu gemilerinden ve turistlerden bir umudumuz yok” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler