30.1 C
Ankara
29.2 C
İstanbul
35 C
İzmir
Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel Haberler19 Mayıs Gençlik Merkezi’ne hız verildi

  19 Mayıs Gençlik Merkezi’ne hız verildi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in en önemli projelerinden  19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde inşaat çalışmalarına hız verildi.

  Maltepe’deki 19 Mayıs Gençlik Merkezi, 22 bin 600 metrekarelik alanda 1000 kişilik 7 gün 24 saat açık kütüphanesi, bilim, kültür, sanat, edebiyat, yabancı dil, spor, teknoloji, iletişim, üretim, istihdam gibi çok çeşitli alanlarda gençlere hizmet verecek.

  2020 0818 maltepe 19 mayis genclik merkezi insaati 20 - yerel haberler, çankaya belediyesi haberleri - haberton
  Maltepe’deki 19 Mayıs Gençlik Merkezi, 22 bin 600 metrekarelik alanda 1000 kişilik 7 gün 24 saat açık kütüphanesi, bilim, kültür, sanat, edebiyat, yabancı dil, spor, teknoloji, iletişim, üretim, istihdam gibi çok çeşitli alanlarda gençlere hizmet verecek.

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in gençlere armağan olarak nitelediği 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nin inşaat çalışmalarına hız verildi. 19 Mayıs Gençlik Merkezi, 1000 kişilik 7 gün 24 saat açık kütüphanesi, bilim, kültür, sanat, edebiyat, yabancı dil, spor, teknoloji, iletişim, üretim, istihdam gibi çok çeşitli alanlarda gençlere hizmet verecek.

  Çankaya belediye başkanı alper taşdelen’in en önemli projelerinden 19 mayıs gençlik merkezi’nde inşaat çalışmalarına hız verildi.
  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in En Önemli Projelerinden&Nbsp; 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde Inşaat Çalışmalarına Hız Verildi.

  Taşdelen, üniversite kenti olan Başkent’te gençlerin tam donanımlı tesislere ihtiyacı olduğunu ifade ederek, “Gençlerin özellikle eğitim, kültür ve sanat mekanı ihtiyacına cevap verecek olan 19 Mayıs Gençlik Merkezi, 1000 kişilik 7 gün 24 saat açık kütüphanesi, bilim, kültür, sanat, edebiyat, yabancı dil, spor, teknoloji, iletişim, üretim, istihdam gibi çok çeşitli alanlarda gençlere hizmet verecek şekilde planlandı. Bu merkez gençler için tasarlanmış bir mekan olmasının yanı sıra Türkiye’deki gençlik çalışmalarına örnek olacak” dedi.

  19 mayıs gençlik merkezi’nde inşaat çalışmalarına hız verildi
  19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde inşaat çalışmalarına hız verildi

  19 Mayıs Gençlik Merkezi, 100’er kişilik 4 sinema salonu, 250 kişi kapasiteli tiyatro sahnesi, 24 saat açık 1000 kişilik kütüphane, seramik üretim, spor, sanat, dil, edebiyat, basın yayın, teknoloji alanlarında atölye çalışmaları, meslek edindirme kurslarıyla ilgi odağı olacak. Merkezde ayrıca kesintisiz ve ücretsiz internet hizmeti sunulurken ağız diş sağlığı ünitesinde de diş hekimleri ücretsiz hizmet verecek.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler