TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
26 Kasım 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYaşam15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişimi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde intihar girişimi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bir kişi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde intihar girişiminde bulundu. İntihar girişimi nedeniyle köprüde trafik yoğunluğu yaşandı.

Olay saat 10.45 sıralarında  15 Temmuz Şehitler Köprüsü  Beylerbeyi mevkii Avrupa yakası istikametinde meydana geldi. İddialara göre köprünün çelik halatlarında yürüyen bir kişiye görenler polise ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Polis ekipleri çevre güvenliğini alarak intihar girişiminde bulunan kişiyi ikna etmeye çalıştı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde intihar girişimi

Sağlık ekipleri de tedbir amaçlı olay yerine sevk edildi. İntihar girişimi nedeniyle tek şerit trafiğe kapatılırken, trafik yoğunluğu yaşandı. Güvenlik amaçlı özel harekât polisleri de olay yerine geldi. Ekiplerin  1 saat süren ikna çalışmaları sonucunda köprünün ayaklarına çıkan kişi aşağıya indirildi. Polis otosuna bindirilen kişi Köprü Koruma Müdürlüğü’ne götürüldü.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler