18.2 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Haziran 24, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşam15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda hareketlilik

  15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda hareketlilik

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Koronavrüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kapanmanın ardından, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda hareketlilik başladı. 

  Bu sabah saat 05.00’da sona eren 17 günlük tam kapanmayı İstanbul’da geçirenler, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı‘ndan memleketlerine dönmeye başladı.

  Kırklareli’ne giden Erdinç Öztürk, “17 günü İstanbul’da geçirdim kısıtlamadan dolayı kaldık burada. Şimdi geri gidiyorum işimin başına” dedi.

  Kırklareli'ne giden erdinç öztürk, "17 günü i̇stanbul'da geçirdim kısıtlamadan dolayı kaldık burada. Şimdi geri gidiyorum işimin başına" dedi.
  Kırklareli’ne giden Erdinç Öztürk, “17 günü İstanbul’da geçirdim kısıtlamadan dolayı kaldık burada. Şimdi geri gidiyorum işimin başına” dedi.

  Bursa’ya dönen Muradiye Tüfekçi de “Maalesef rehin gibi kaldık, iş yerim kapalı olduğu için kızıma gittim, bu süreci öyle değerlendirdim” şeklinde konuştu.

  Otobüs şoförü İbrahim Ömer, “İzmir’den döndüm, Marmaris’e gideceğim buradan. Şu an İstanbul’dan dönüşler yoğun, İstanbul’a gelişlerde o kadar yoğunluk yok. Ama yarın, bugün ne olur bilmiyorum” diye konuştu. Otobüs firması yetkilisi Ünal Örs, “Herhangi bir sıkıntı yok, daha henüz yoğunluk başlamadı, belki bugün yarın başlar” dedi.

  Bu sabah saat 05. 00'da sona eren 17 günlük tam kapanmayı i̇stanbul'da geçirenler, memleketlerine dönmeye başladı.
  Bu sabah saat 05.00’da sona eren 17 günlük tam kapanmayı İstanbul’da geçirenler, memleketlerine dönmeye başladı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler