TRY - Türk Lirası
EUR
17,4156
USD
16,6793
GBP
20,2186
CNY
2,4905
16.2 C
Ankara
20.7 C
İstanbul
21 C
İzmir
30 Haziran 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve Sanat12'den sonra müziğin kısılması can sıkıcı

  12’den sonra müziğin kısılması can sıkıcı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  12’den sonra müziğin kısılması can sıkıcı diyen Özgün, “Gece 12’de sahnelerin bitmesi kötü. Eğlence kültürü 12’den sonra başlar” dedi. 

  Pop Müziğin sevilen ismi Özgün hafta içi her gün Süper FM’de Türkiye’nin en bulaşıcı en şen kahkahası Duygu Atakan’ın, Duygu’yla Radyodayız programına bu hafta konuk.

  Süper Fm ‘de Duygu Atakan’ın, Duygu’yla Radyodayız programında müzik camiasına dair çarpıcı açıklamalar yapan Özgün, ‘Bir kesim var anlamaktan çok popüler olanı takip ediyor.  Karşına çıkanı ona sunulanı dinliyor. Popüler olduysa bu iyidir diyor. Sevgilisi reklamına, youtube listesine bastırıyor parayı ve şarkı veya şarkıcı popüler oluyor. O zamanda insanlar şarkı tuttu zannediyor. Bu arada iyi şarkılar kaynıyor. dedi. 

  Özgün, ‘Herkes şarkı söylemek istiyor…Ama artık insanlar farklı sesler dinlemek istiyor, dikkat çekiyor aynı sesler sıkıldı insanlar. Kötüler olmazsa iyiler anlaşılmaz. Gerçi iyilerin kıymeti bilinmiyor. Kötülerin kıymetli görülmesi biraz can sıkıcı oluyor’ diye konuştu.

  12’den sonra müziğin kısılması can sıkıcı diyen Özgün, ‘Gece 12 de sahnelerin bitmesi kötü. Eğlence kültürü 12’ den sonradır. 7-8 yemek ağız ağıza yemek yeniyor o daha tehlikeli. Saat 12 sonrası şarkı okunmaması çok saçma. Zaten Omicron’a yakalanmayacak kimse kalmayacak. Bu gidişle toptan sektör bitebilir. Sahne fiyatları Türkiye’de her zaman öncelikli olarak düşer. En çok etkilenen müzik sektörüdür. Temel barınma yeme içme de büyük değişim var. ‘ dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler