15.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
19.7 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 21, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve Sanat10 yaşındaki Muhsin Efe 4 enstrüman çalıyor

  10 yaşındaki Muhsin Efe 4 enstrüman çalıyor

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Aydın’ın Efeler ilçesindeki 5’inci sınıf öğrencisi 10 yaşındaki Muhsin Efe 4 enstrüman çalıyor. 3 yaşından bu yana davul, bağlama, kabak kemane ve darbuka çalıyor.

  Aydın‘ın Efeler ilçesinde yaşayan ve babası Akın Kuşaksız halk oyunları eğitmeni olan Muhsin Efe Kuşaksız, 3 yaşında davul çalmaya başladı. İnternetten izlediği videolarla da geçen yıl bağlama çalmayı öğrendi. Kabak kemane ve darbuka çalmayı da öğrenen Kuşaksız, şimdi ise piyano öğrenmek istiyor.

  10 yaşındaki muhsin efe 4 enstrüman çalıyor
  10 yaşındaki Muhsin Efe 4 enstrüman çalıyor

  Her akşam derslerden kalan zamanlarını enstrüman çalarak geçirdiğini söyleyen Muhsin Efe Kuşaksız, “Enstrümana merakım var. Hiçbirinin kursuna gitmedim. İzlediğim videolar sayesinde öğrendim. Bunları çaldığım için kendimle gurur duyuyorum. Şimdiki hedefim piyano ve org öğrenmek” dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler