22.1 C
Ankara
22.5 C
İstanbul
28.9 C
İzmir
26 Eylül 2021, Pazar
Diğer

  YAZAR

  Cihan Küni

  Cihan Küni, 1982 Cizre doğumlu, Nahçıvan Devlet Üniversitesi Coğrafya Öğretmenliği bölümü, Pamukkale Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü, İnönü Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü ve İstanbul Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Adalet bölümlerinde eğitim aldı, Türkçe öğretmenliğinin yanı sıra, edebi çalışmalarla ilgileniyor. 2013 yılında Aşk Menifestosu adlı öykü kitabı ilk baskısıyla okurun beğenmesine sunulmuş, aynı kitabın genişletilmiş ikinci baskısı için çalışmaları devam etmektedir.
  5 İÇERİK

  Kalbimize dokunun

  Buradan yetkililere sesleniyorum fiziksel olarak kalbimize dokunun ve sevdiklerimizin bizde kalması için gerekli çalışmaları başlatın.  Şırnak’ın Cizre ilçesinde, ani kalp krizine bağlı ölümler gün geçtikçe...

  Merhaba çocuk

  Bekliyorum çocuk! Kış mevsiminin bahara yüz tutmasını bekliyorum. Bekliyorum seni çocuk! Kendimden geçip sende doğacağım günü bekliyorum.

  Sessiz çığlıklar

  Çocuk olmanın, kadın olmanın, o olmanın, bu olmanın… “suç” olduğu manasız bir döngünün kıskacında sıkışıp kalmışız. “ama o da…” diye başlayıp bitmez tükenmez ithamların muhatabıyız zaman zaman her birimiz, hepimiz.

  Lider(lik)

  Lider, taban tabana zıt fikirli olsa da karşındakinin acısını hissedebilen ve o acıyı paylaşabilendir.

  Öze Dönüş

  Öze Dönüş; Yakın tarihin kör, sağır, dilsiz şahidiyiz her birimiz. Görüp de görmeyen, işitip de işitmeyen; Gördüğünü, işittiğini dillendirmeyen veya dillendiremeyen orta yaş sendromundan...

  Güncel Haberler