TRY - Türk Lirası
EUR
19,597
USD
18,640
GBP
22,679
CNY
2,671
7 Aralık 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatBahçelievler'de 80'ler 90'lar Festivali

Bahçelievler’de 80’ler 90’lar Festivali

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bahçelievler’de 80’ler 90’lar Festivali düzenlenen kortej yürüyüşünün ardından başladı. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “6 ve 7 Ağustos tarihlerinde Bahçelievler’de 80’ler 90’lar festivali düzenliyoruz.

O 80’lerin 90’ların dinginliğini, komşuluk ilişkilerini, o zamanki nostaljik araçları Bahçelievlerli komşularımıza göstermek, hatırlatmak istiyoruz” dedi.

Bahçelievler'de 80'ler 90'lar Festivali
Bahçelievler’de 80’ler 90’lar Festivali

Bahçelievler Belediyesi’nin Ağustos ayı Kültür-Sanat Etkinlikleri kapsamında ’80’ler 90’lar Festivali‘ düzenleniyor. Bu yıl 6-7 Ağustos tarihlerinde Milli Egemenlik Parkı’nda gerçekleştirilen festivalde o yıllara damga vurmuş Reyhan Karaca, Burak Kut, Ragga Oktay, Mansur Ark ve Hakan Küfündür gibi sanatçılar sahne alacak. Etkinliğin açılışında Bahçelievler’de kortej yürüyüşü gerçekleştirildi. Etkinlik Kapsamında 6 Ağustos’da Ragga Oktay, Mansur Ark, Hakan Küfündür ve Ferdi Anıl Yarkın sahne alırken, 7 Ağustos’da Burak Kut ve Reyhan Karaca sahne alacak.

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır,
Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “6 ve 7 Ağustos tarihlerinde 80’ler 90’lar festivali düzenliyoruz.

Etkinlik açılışında konuşan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “6 ve 7 Ağustos tarihlerinde Bahçelievler’de 80’ler 90’lar festivali düzenliyoruz. O 80’lerin 90’ların dinginliğini, komşuluk ilişkilerini, o zaman ki nostaljik araçları Bahçelievler’li komşularımıza göstermek, hatırlatmak istiyoruz. O zamanı yaşayanlar hem bir hatıra tazelemesi, hem de nostalji yaşatmak istiyoruz. Hem de çocuklarımızın o yıllarda neler giyiliyor, neler yapılıyor bunları göstereceğiz. Şarkılarımızı hatırlatmak istedik. Komşularımıza keyifli seyirler diliyorum. Tüm komşularımızı Bahçelievler Milli Egemenlik Parkı’na bekliyorum” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler