TRY - Türk Lirası
EUR
19,634
USD
18,634
GBP
22,920
CNY
2,653
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatYönetmen Hakan Yusufoğulları'ndan film müjdesi!

Yönetmen Hakan Yusufoğulları’ndan film müjdesi!

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Hem yönetmenliği hem de sektördeki yaptığı projelerle isminden sıkça bahsettiren yapımcı Hakan Yusufoğulları, yeni projeleri ile ilgili konuştu.

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve serinin ilk filmi olan Zebun, sinemaseverlerden yoğun bir ilgi görmüş ve güzel bir gişe hasılatı elde etmişti. Yeni projeler için vakit kaybetmeden harekete geçen Yusufoğulları, 3 yeni film projesi ile sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan ünlü yönetmen, yeni projeleri ile ilgili konuştu.

Film projelerinden bahseder misiniz, isimleri neler?

Korku türünde çekmiş olduğumuz Zebun geçtiğimiz aylar içerisinde vizyona girdi ve sinemaseverlerden çok sayıda olumlu dönüş aldık, internet ortamlarında da çok sayıda olumlu görüş olunca zaten serinin ilk filmi demiştik ve Zebun 2 için harekete geçtik, çekimler için gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Yönetmen Hakan Yusufoğulları’ndan film müjdesi!

ikinci filmimiz ise komedi türünde bir iş olacak. İsmi ”Kiralık iş” diğer komedi filmlerinden en çok ayıran özelliğin başında komik sahnelerin yaşandığı yerle küfür vb. unsurlara yer vermememizden geçiyor. Son zamanlarda ailelerin ailece gidip izleyeceği eğlenceli ve çıtayı üst seviye çıkarılmış bir kalitede komedi filmi diyebilirim.

üçüncü filmimiz, korku ve gerilim türünde bir film olacak ismi ”Sallas” yine sinemaseverleri özelliklede korku ve gerilim meraklılarını cezbedecek bir film olacağını düşünüyorum.

Bize biraz çalışma şeklinizden ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

Evet yoğun bir tempo ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son 3 aydır projelerinden yoğunluğundan dolayı uyuduğum 3, 4 saati geçtiğini kesinlikle hatırlamıyorum. Yoğun geçiyor lakin seyircide beklentiyi karşıladığımızda ve onlardan o güzel tepkileri aldığımızda inanın bütün yorgunluğum gidiyor ve verdiğim emek ve çabanın değdiğine inanıyorum. Her yaptığımız projede çıtayı biraz daha yukarılara taşıdığımıza inanıyorum ve bu yeni projelerimizin de yine en çok izlenen ve seyirciden olumlu geri dönüşlerin alındığı filmler arasında olacağını düşünüyorum.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler