14.8 C
Ankara
21.4 C
İstanbul
22 C
İzmir
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Diğer

  YAZARLARIMIZGüncel Kadro
  Özgün İçerikler

  Avatar of ahmed hassun
  Ahmed Hassun, sivil toplum ve göç araştırmaları uzmanı. Edebiyat, sanat, felsefe, yaşam, köşe yazarlığı, sosyoloji, sinema ilgi alanları arasında!
  Avatar of akın özçelik
  Akın Özçelik, 1998 yılında Adana Feke'de dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi İlahiyat bölümünden mezun oldu, Dizi ve Filmlere olan ilgisini Edebiyat ile harmanlayarak Romanlar yazıyor.
  Avatar of anıl yılmaz
  Anıl Yılmaz 18 yaşında Kocaeli'de yaşıyor, Anadolu Lisesi 12. Sınıf'ta Eşit Ağırlık Bölümü'nde okuyor, Arapça ve Osmanlıca biliyor.
  Avatar of ayberk kocaoğlu
  İnşaat mühendisi, eski basketbolcu, serbest çalışan. Çok sıkı bir spor takipçisi. Türkiye'de spor temalı yazılarıyla her hafta haberton.com'da yazılarıyla.
  Avatar of bade kargın
  16 Agustos 1990 Tekirdağ dogumlu, bilgisayar programcılığı mezunu ve web tasarımcısı. Teknoloji alanında yazıları ile Haberton'da.
  Avatar of cihat dündar
  Cihat Dündar, 1998 Bursa doğumlu, Turizm ve Seyahat Hizmetleri mezunu. 3 kitap yazarı.
  Avatar of didem özen
  Didem Özen, 1979 Ankara doğumlu. Önlisans halkla ilişkiler mezunu. Evliyi bir kızım bir oğlu var. Didem Özen şiirleri ile Haberton'da!
  Avatar of dilan etik
  Dilan Etik, 21 yaşında İstanbul doğumlu. İlkokul öğretmeninin vesilesiyle şiir yazmaya başladı. Yazım tarzı ile zihninde dalgalananları kağıda aktarmaya devam ediyor.
  Avatar of ece gürbüzdal
  1992 yılında Mersin'de doğdu. İlk ve orta öğretimini Ankara'da tamamlayıp, 2011 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversite; Arkeoloji bölümünü kazandı. 2014 yılında ise Anadolu Üniversitesi'nin Radyo ve TV Programcılığı bölümüne geçti. Şimdi yazıları ile Haberton'da!
  Avatar of eda nur i̇nal
  Sosyal Hizmet Uzmanı, Sağlık Kurumları Yöneticisi, Aile psikolojisi, Çocukta ruh sağlığı, Kişilik psikolojisi, Kadın psikolojisi, Çocuk psikolojisi, Diksiyon, İşaret dili, Bilgisayar işletmenliği ve operatörlük, Çocuk gelişimi ve eğitimi ve oyun etkinliği dallarında kendini geliştirmiş yazarımız...
  Avatar of eray gür
  Eray Gür Futbol ve Basketbol Yazılarıyla Haberton.com'da!
  Avatar of fatma ay çelik
  Fatma Ay Çelik, İşletme Yönetimi Lisansı var Çocuk Gelişimi Lisans programına devam ediyor. Sayamayacağı kadar eğitim sertifikaları var, bu sertifikaların içerisinde yazarlık adına aldığı eğitimlerim de mevcut. Özel bir kurs merkezinde yönetici olarak görev yapmakta.
  Avatar of feyzullah şengül
  Feyzullah Şengül, 18 yaşında Bartın'da yaşıyor. Merak ettiği ve edebileceğinizi düşündüğü konuları, bilhassa duymadıklarınızı sizlere sunmak için burada.
  Avatar of filiz taşdan
  2017 de astroloji ile ilgilenmeye başladı 2019 Nisan ayından beri astroloji eğitimlerim devam ediyor. Doğum haritaları kişiye özeldir. Astrolojik yorumlar geneldir! Haberton'da Astro Logic bölümünde atroloji yazıları ile sizlerle...
  Avatar of gülsen çakmak
  Sivas 1979 doğumlu evli ve bir çocuk annesidir. İşletme bölümü mezunudur. Finans müdürü olarak aktif çalışma hayatına devam etmekte olup İstanbul’da ikamet etmektedir. Edebiyat üzerine çalışmaları bulunmaktadır.
  Avatar of hakan agade
  Hakan Agade, 1972 doğumlu, Ekonomi ve Sosyoloji eğitimi aldı. İngilizce ve Latince biliyor, Şu an Yunanca ve Almanca öğreniyor.
  Avatar of hasan gürbüz
  Hasan Gürbüz, 1990 yılında Ankara'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl özel bir kurumda Felsefe Grubu öğretmeni olarak görev aldı. Felsefeye olan merakı ve,düşündüklerini yazılı olarak ifade edebilmesi kendisine artı avantaj katmıştır. Yazıları ile Haberton'da!
  Avatar of hüseyin er
  Hüseyin Er, 11 yıllık öğretmen. Çeşitli yayınevlerinde soru yazarlığı ve metin yazarlığı yapmakta.
  Avatar of i̇lknur artuğ
  1986 doğumlu evli ve bir çocuk annesidir. Üniversite eğitimini tasarım üzerine yaparak okulunu derece ile bitirmiştir. Editör, redaktör, köşe yazarı ve araştırmacı yazar olarak çalışmaktadır. Yetişkin edebiyatı ve çocuk edebiyatı üzerine çalışmaları ve kitapları bulunmaktadır.
  Avatar of i̇pek usta
  İpek Usta, İstanbul'da doğdu, büyüdü. Yeditepe Üniversitesi mezunu. Yazı yazmayı çok seviyor.
  Avatar of irmak maral
  Anadolu İletişim Meslek Lisesi Gazetecilik Bölümünü başarıyla bitirdi. Lise döneminde 9 ay boyunca TBMM Halkla İlişkiler Başkanlığında stajyer eğitimini tamamladı. Daha sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü kazandı. Üniversite eğitimini 2020 yılında başarıyla tamamlayarak mezun oldu. Şimdi yazıları ile Haberton'da!
  Avatar of kadir kemal behar
  1996 yılında Trabzon’lu bir ailenin son çocuğu olarak dünyaya geldim. Küçük yaşlarımda başlayan kitaplara ve edebiyata olan ilgisi, zamanla kendisini yazmaya teşvik etti. Önceleri şiir ile başlayan yazı deneyimlerime daha sonradan deneme yazıları, araştırma metinleri ve öykü çalışmaları da dahil olmuştur.
  Avatar of kübra karakaş
  Kübra Karakaş, 16 yaşında, Gaziantepte yaşıyor. Şuan Şahinbey/Gaziantep İnci Konukoğlu Anadolu Lisesinde öğrenim görüyor. Geçmişte bir çok yazı yazmayı denemiş ve ufka yolculuk projesine katılmış geçen sene fakat pandemiden dolayı dondurulmuş proje şuan o projeye devam ediyor. Yazıları ile Haberton.com'da!
  Avatar of metehan baltacı
  Metehan Baltacı, 2000 yılında Hatay'da doğdu, İstanbul'da yaşıyor ve toplumsal kaygıları ön planda tutan yazılar yazıyor.
  Avatar of mir murat demir
  1966 yılın da Elazığ da dünyaya geldi, hayatının çocukluk ve gençlik yıllarını bu şehir de tamamladı. Bir süre İstanbul merkezli Elazığ da perakende satış şubeleri olan TEMO Elektronik Tic. San. Ltd. Şti’ de yedek parça ticareti yaptı. Sonra ki yıllarda Ankara da kısa bir süre bulunduktan sonra Bursa otomotiv yan sanayi fabrikaların da yöneticilik ve üretim planlama müdürlüğü yaptı. 2008 yılında emekli oldu. Sosyal ve politik hayata müdahil olma hali devam etmektedir.
  Avatar of mustafa can altuntaş
  Mustafa Can Altuntaş 2001 doğumlu Elektrik-Elektronik Mühendisliği 1. Sınıf öğrencisi. “Sessiz Haykırış” kitabı ile yazarlık/şairlik kariyerine erken yaşta başladı.
  Avatar of necdet okumuş
  Necdet Okumuş, 1955 Zonguldak doğumlu, 25 yıl Devlet kurumu mahalli idareler görevi, Doğa ve hayvan sever, disiplinli yaşam, Evrensel Hukuku rehber edindim, bilimin ve gerçeğin arkasından yürüdüm, idealist, humanist ve devrimci oldum.
  Avatar of nuri kayış
  Gazeteciliğe 1977 Son Havadis gazetesinde başladı, Hür Anadolu, Başkent, Ulus, Günaydın ve Sabah gazetelerinde çalıştı. RTUK Başkanlığı yapan yazarımızın 14 adet yayınlanmış kitabı bulunmaktadır.
  Avatar of onur savaş
  Onur Savaş, 1982 yılında Yalova doğumlu. 2006 yılında Uludağ Üniversitesi'nden Makina Mühendisi olarak mezun oldu. 2009-2015 yılları arasında Dünyanın çeşitli şehirlerinde maratonlar koştu. 2015 yılında maraton maceralarını ve seyahatlerini anlatan START isimli kitabı yazdı. Bu kitap dışında üç romanı daha bulunmaktadır.
  Avatar of hamit osman olcay
  Emekli diplomat, müzisyen ve müzik hastası!
  Avatar of recep demir
  Recep Demir 1990 Samsun doğumlu. Uluslararası ilişkiler lisans mezunu. Dört yıldır oyunculuk yapıyor. Anadolu üniversitesi Felsefe öğrencisi.
  Avatar of şenay ölmez
  Şenay Ölmez, Uzman Psikolog, Ankara Üniversitesi DTCF Psikoloji mezunu. Bireysel,,grup ve aile terapisi, madde bağımlılığı, depresyon, şizofreni, duygu durum bozuklukları ile ilgilenmiştir. İletişim,,sağlık psikolojisi, psikolojik testler, tanı araçları adlı dersleri hazırlayıp uygulamalı olarak vermiştir.