16.4 C
Ankara
19.3 C
İstanbul
22.3 C
İzmir
26 Eylül 2021, Pazar
Diğer

  YAZAR

  Yasin Yasemen

  Yasin Yasemen, Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü son sınıf öğrencisi. İlk olarak çeşitli markalarda satış danışmanlığı yaptı ve bu sayede insanlarla olan ilişkisi ve pazarlama yeteneğini geliştirme fırsatı buldu. En büyük hayali spor medyasına adım atabilmek, belki de spor ve reklam olgularını Türkiye’de en iyi uygulayan isim olabilmek. Hikaye oluşturmada ve bu hikayeleri insanlara yaratıcı bir şekilde aktarmakta oldukça iyi.
  4 İÇERİK

  Futbol sıradanlaştı mı?

  Milenyuma girişimizle ve teknolojinin gelişmesiyle beraber futbolda da bir çok şey değişti. Yeni taktikler, yeni dizilişler geliştirildi. En basitinden, futbolcuların giydiği formaların kumaşları bile, futbolcuları minimum terletecek seviyeye getirildi.

  Çünkü o Ronaldo

  Ronaldo, futbolun hırslı çocuğu. Ronaldo'yu Ronaldo yapan çalışma azmi ve hırsı ona artık Real Madrid'de görev süresinin dolduğunu, hayatında yeni bir Challenger araması gerektiğini söyledi. Ronaldo için Challenger kelimesinin anlamı belliydi. Yeni ülke, yeni lig, yeni takım ve yeni hedefler...

  Kanarya Avrupa’ya uçuyor

  Kanarya Avrupa semalarında havalanmaya başladı ve bu sefer gözü çok ama çok yükseklerde. Her galibiyet ülke puanımız için çok değerli. Tüm temsilcilerimize Avrupa'da sonsuz başarılar dileriz!

  Kavuşma zamanı

  Futbolseverler mayıs ayından beri sevdiğinden ayrı yaşıyorlardı. Ta ki geçtiğimiz cuma günü gelene dek. Herkesin “sevdiğinden” beklediği o haber geldi. Dünyanın en güzel ligi geri döndü.

  Güncel Haberler