16.4 C
Ankara
19.3 C
İstanbul
22.3 C
İzmir
26 Eylül 2021, Pazar
Diğer

  YAZAR

  Almira İrem Yeniad

  Almira İrem Yeniad, 23.05.05 Ankara doğumlu, lise 3.sınıf eşit ağırlık öğrencisi, Hukuk okumak istiyor. Lise 2. sınıfta "Antakya Okuyor" Projesinde yer aldı ve pek çok kitabın yorumunu yaptı. Şu an da sadece yazıyor ve okuyor. Kendini yazarak geliştirmek istiyor.
  6 İÇERİK

  Hayatı parçalamak

  "Tepelere doğru tek başına didinmek bile bir insanın yüreğini doldurmaya yeter."

  İstedikleri gibi Yaşasın Kadınlar!

  Bugün bu ülkede erkekler kadınları korkutmamak için onların arkalarından değil önlerinden yürümeye çalışıyorsa, bir süre aynı yoldan gittiklerinde yollarını değiştiriyorlarsa eşitlik adalet ne kadın ne erkek için yoktur.

  Mutluluk aranmaz aranırsa mutlu olunmaz

  İnsan yaşamı boyunca aslında her şeyi mutlu olmak için yapar. Aynı zamanda mutluluk anlayışı her insan için farklı olduğu için çizdiğimiz yollarda farklı oluyor....

  İntikamsızlaştıramadıklarımızdan mısınız?

  "İnsanlarda yaşadığını yaşatma hissiyatı var lakin yaşattığını yaşama isteği yok. Tam tersi olsaydı dünya daha çekilebilir bir yer olabilirdi."

  Monotonluğun içindeki monotonsuzluk

  Yaşam mı monotonlaştı yoksa biz mi? Aslında biz yaşamla beraber monotonlaşıyoruz. Dümdüz bakarsak hayatta her şey monotondur. İnsanlar sürekli bir şeyleri hedefleyerek yaşar,...

  Hayat ve hayal

  Hepimizin hayalleri var, hayal kurmayan insan yoktur. İnsan istese de istemese de kurar bu hayalleri. Kimi sıkı sıkıya tutunur, kimi ise gerçeklerde boğulur, hayatı ile hayalini birleştirebilenler mi işte dünya onlar için kuruludur.

  Güncel Haberler