27.2 C
Ankara
27.3 C
İstanbul
28 C
İzmir
Perşembe, Ağustos 5, 2021
Diğer
  Ana SayfaYazarlarUmudumuzVar Projesi Umut Olmaya Devam Ediyor!

  UmudumuzVar Projesi Umut Olmaya Devam Ediyor!

  Avatar of ahmet bağış
  Ahmet Bağışhttps://haberton.com/
  Ahmet Bağış, Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü 1. Sınıf öğrencisi, UmudumuzVar projesi ile köy okullarında okuyan öğrencilerin kitap ihtiyaçlarını karşılıyor.

  Son Dakika Haberleri

  UmudumuzVar Projesi Umut Olmaya Devam Ediyor! UmudumuzVar Projesi 16 Şubat 2021 tarihinden bugüne kadar toplam 1500 kitap dağıtımını yapmıştır.

  Farklı şehirlerden ve farklı Üniversitelerde  okuyan öğrenciler tarafından kurulan Köy okullarına kitap yardımı yapan #UmudumuzVar Projesi’nin en büyük amacı, geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimiz olan çocuklarımıza umut olup, onlara inanan ve kendilerini her daim hisseden insanların var olduğunu hissettirip, kitap ihtiyaçlarını karşılayabilmektir.

  Umudumuzvar projesi umut olmaya devam ediyor!
  UmudumuzVar Projesi Umut Olmaya Devam Ediyor!

  UmudumuzVar Projesi 16 Şubat 2021 tarihinden bugüne kadar Gönüllü insanlar, Üniversite toplulukları ve Mesleğinin başında olan değerli insanlar tarafından verilen desteklerle  Şırnak, Mardin ve Hakkari ilimizde olmak üzere toplam 1500 kitap dağıtımını yapmıştır.

  1. Mardin /  Altın Toprak Köy Okulu
  2. Mardin / Akdoğan Köy Okulu
  3. Şırnak / Çukurca Köy Okulu
  4. Şırnak / Beşiktaş Köy Okulu
  5. Şırnak / Çardaklı Köy Okulu
  6. Şırnak / Özgen Köy Okulu
  7. Şırnak / Aktepe Köy Okulu
  8. Şırnak / Kavallı Köy Okulu
  9. Şırnak / Yankale Köy Okulu
  10. Hakkâri / Hemeda Köy Okulu
  11. Hakkâri / Işık Köy Okulu
  12. Hakkâri Geçitli Köy Okulu
  Umudumuzvar projesi umut olmaya devam ediyor! Umudumuzvar projesi 16 şubat 2021 tarihinden bugüne kadar toplam 1500 kitap dağıtımını yapmıştır.
  UmudumuzVar Projesi Umut Olmaya Devam Ediyor! UmudumuzVar Projesi 16 Şubat 2021 tarihinden bugüne kadar toplam 1500 kitap dağıtımını yapmıştır.

  Hiçbir kurum ve kuruluşa bağlı olmayan, tek amaçları umutlara umut olmak isteyen gençlerin kendi imkanları ve gönüllü insanların yardımlarıyla birlikte çıktığı bir umut yolculuğudur. Sizlerde Umut yolculuğunda çocuklarımız adına  Umudumuz Var diyerek destek olabilirsiniz.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler