16.7 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
22 C
İzmir
Cuma, Haziran 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaÜlkemizin kurucularına küfredilmesine müsaade edemezsiniz

  Ülkemizin kurucularına küfredilmesine müsaade edemezsiniz

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal “Ülkemizin kurucularına küfredilmesine müsaade edemezsiniz” dedi.

  Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, dün akşam TRT ortak yayınında gazetecilerin sorularını cevaplandıran AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı değerlendirmelerle cevap verdi.

  Genel Başkan Uysal’ın değerlendirmelerinde ekonomiye ilişkin eleştiriler ağırlık kazanırken, parlamenter sistem hakkındaki sözlerine karşı da Uysal, Huzur TEK PARTİ’de anlaşılan! Demokrasi serüvenimizin yeni miladı! Vah ki vah!!!” dedi.

  Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın yaptığı değerlendirmeler şöyle:

  “Televizyonlarda racon kesmekle ülke iyi yönetilmez”

  “Yazık oldu memlekete! Ülkeyi yönetenlerin ülkenin en temel probleminin farkında olmadığı yerde rehinsinizdir! Hala televizyonlarda ‘racon kesmekle’ ülkeyi iyi yönettiklerini zannediyorlar ya!

  “Her 10 kuruşluk dolar artışının ülkeye 45 milyar TL zararı var!”

  Her bir sorumsuz yorum ve açıklamanın bedelini vatandaş, çiftçi, memur, emekli, tüccar her gün ‘can alıp can vererek’ ödüyor! Sizin evlerde sakladıklarınız DOLAR ($), oysa vatandaşın, yatırımcının ve ülkenin borcu DOLAR ($)!!! Her 10 kuruşluk döviz ($) artışının ülkeye 45 milyar TL zararı var!

  “Allah muhafaza bir de ‘ekonomist’ olmasaymış!!”

  AKP Genel Başkanı Erdoğan, ‘ben ekonomistim’ demiş! Allah muhafaza bir de ‘ekonomist’ olmasaymışsınız ülkenin ve vatandaşın durumu nasıl olurdu? :)

  Yüksek kur, yüksek enflasyon, yüksek faiz, düşük büyüme ve yüksek işsizlik… Türkiye ekonomisi bu noktaya nasıl geldi?  Bu kadar büyük gafleti, bu kadar kısa süreye nasıl sığdırdınız!!!

  “Ülkemizin kurucularına küfredilmesine müsaade edemezsiniz”

  19 senede ülkeyi bu vahim noktaya getirip, bu ülkenin ve devletin her tür imkan ve her tür imtiyazından azami düzeyde yararlanıp bir de üstüne ülkemizin kurucularına küfredilmesine müsaade edeceksiniz!

  “Eyy Türk Milleti, beyefendiyi niye yoruyorsunuz“

  Eyy Türk Milleti; demokrasi, seçim, muhalefet, bağımsız yargı, özgür basın gibi kavram ve kurumlarla beyefendiyi niye yoruyorsunuz? :) Huzur TEK PARTİ’de anlaşılan! Demokrasi serüvenimizin yeni miladı! Vah ki vah!!!

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler