16 C
Ankara
21.5 C
İstanbul
23 C
İzmir
Cuma, Haziran 25, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıPttAVM.com Ankara'nın 5 bölgesinde aynı gün teslimata başladı

  PttAVM.com Ankara’nın 5 bölgesinde aynı gün teslimata başladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Türkiye’nin yerli ve milli e-ticaret platformu PttAVM.com Ankara’nın 5 bölgesinde aynı gün teslimat uygulamasını hayata geçirdiğini duyurdu.

  PttAVM.com Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, “Şu anda Beytepe, Alacaatlı, Ümitköy, Çayyolu, İncek gibi bölgelere aynı gün teslimat yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde teslimat yapılan bölgelerin sayısını artıracağız” dedi. 

  PttAVM.com Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, yaptığı açıklamada, aynı gün teslimat seçeneğinin kullanıldığı bölgelerdeki alışveriş alışkanlıklarına ilişkin de bilgi verdi. Çevikoğlu, “Vatandaşlar özellikle Tarım Kredi Kooperatifi, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ), Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ve FİSKOBİRLİK gibi Türk çiftçisinin alın teriyle ürettiği ürünlere ağırlık veriyor. Daha çok gıda ürünlerinin aynı gün teslimat edildiğini görüyoruz” dedi.

  “TESLİMAT YAPILAN BÖLGELERİN SAYISINI ARTIRACAĞIZ”

  Hakan çevikoğlu, "şu anda beytepe, alacaatlı, ümitköy, çayyolu, i̇ncek gibi bölgelere aynı gün teslimat yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde teslimat yapılan bölgelerin sayısını artıracağız" dedi.
  Hakan Çevikoğlu, “Şu anda Beytepe, Alacaatlı, Ümitköy, Çayyolu, İncek gibi bölgelere aynı gün teslimat yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde teslimat yapılan bölgelerin sayısını artıracağız” dedi.

  Özellikle pandemi döneminde müşteri alışkanlıklarının değiştiğini belirten Hakan Çevikoğlu, “İnsanlar artık sipariş ettikleri ürünlere daha hızlı ulaşmak istiyor. Bizler de bu beklentiyi karşılamak adına ilk adımı attık. Şu anda Beytepe, Alacaatlı, Ümitköy, Çayyolu, İncek gibi bölgelere aynı gün teslimat yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde teslimat yapılan bölgelerin sayısını artıracağız. Önümüzdeki dönemde e-ticaretle tanışanların sayısı daha da arttıkça hizmet kalitesinin daha da artması gerekecek. Bunun için de e-ticaret sektörü olarak bu beklentiyi biz de boşa çıkarmayacağız” diye konuştu.

  PTTAVM.COM 9 YAŞINDA

  PttAVM.com platformunun 9’uncu yaşına girdiğini de sözlerine ekleyen Çevikoğlu, “Türkiye’nin ‘Güven Damgalı’ ilk e-ticaret platformu olarak, 2 asırlık PTT güvencesini de yanımıza alarak bugüne kadar hiçbir e-ticaret sitesinin ulaşamadığı noktalara e-ticaret hizmeti sunuyoruz. Halihazırda 10 milyondan fazla üye, 25 milyondan fazla ürün ve 25 binden fazla tedarikçimizle kurulduğumuz günden bu yana her geçen gün büyümeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler