TRY - Türk Lirası
EUR
19,597
USD
18,640
GBP
22,679
CNY
2,671
7 Aralık 2022, Çarşamba
Ana SayfaÖne ÇıkanPolarnet isimli gemide denetim başladı

Polarnet isimli gemide denetim başladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Tahıl sevkiyatı anlaşması çerçevesinde Odessa ve Çernomorsk Limanı’ndan hareket eden ve Sarıyer açıklarında demirleyen tahıl yüklü Polarnet isimli gemide denetim başladı.

Ukrayna’dan gelen ve Sarıyer Kumköy açıklarında demirleyen tahıl yüklü Rojen ve  Türkiye’den Ukrayna’ya gidecek Osprey S isimli gemilerin denetimi tamamlandı. Heyet denetim için Polarnet’e geçti. Heyetin Rojen’den Polarnet’e geçişi havadan da görüntülendi.

Polarnet isimli gemide denetim başladı
Polarnet isimli gemide denetim başladı

Tahıl sevkiyatı anlaşması çerçevesinde Odessa ve Çernomorsk Limanı’ndan hareket eden ve Sarıyer açıklarında demirleyen tahıl yüklü Rojen ve Türkiye’den Ukrayna’ya gidecek Osprey S isimli gemilerin denetimi tamamlandı. Heyet, 12 bin ton mısır getiren ve Karasu’ya gidecek Polarnet isimli Türk bayraklı gemide denetime başladı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler