TRY - Türk Lirası
EUR
19,582
USD
18,642
GBP
22,754
CNY
2,673
8 Aralık 2022, Perşembe
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatMurat Ülker'den başarının ipuçlarına dair kitap 

Murat Ülker’den başarının ipuçlarına dair kitap 

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

pladis ve GODIVA Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’i iş yaşamında başarının ipuçlarını verdiği, sanata dair görüşleriyle birlikte seyahat notlarının yer aldığı “Hayatın İpuçları 3-Zor Konuların Yalın Anlatımı” kitabı okuyucuyla buluştu.   

130’dan fazla ülkede 300’ün üzerinde marka ile faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük özel sektör şirketlerinden Yıldız Holding’de geçen uzun yılların ardından, deneyimlerini her kesimden insana aktarabilmek amacıyla yazılar kaleme alan iş insanı Murat Ülker, “Hayatın İpuçları 3-Zor Konuların Yalın Anlatımı” isimli yeni kitabı raflarda yerini aldı.  

KİŞİSEL GÖRÜŞLERİ YER ALIYOR 

Hâlihazırda yürüttüğü Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdüren Murat Ülker’in yeni kitabında “Sürdürülebilir İş Modelleri”, “Geleceğin Dünyası”, “Gıda Güvenliği” ve “Kişisel Notlar” gibi bölümler yer alıyor. 2021 yılının Temmuz ayında yayımlanan ilk kitabı “Hayatın İpuçları – Zor Konuların Yalın Anlatımı”  ile Platin İş Kitapları Ödülleri’nden “Yılın En İyi İş Kitabı” ödülünü alan Murat Ülker, kendi gözlem ve tecrübelerini aktardığı yeni kitabında geleceğe dair öngörülerde bulunuyor.

Sabri Ülker Vakfı Yayınları tarafından kitaplaştırılan eserde, başarılı ve sürdürülebilir iş modellerinin nasıl oluşturulması gerektiği, farklı sektörlere ilişkin gelecek öngörüleri, beslenmede doğru ve yanlışlar ve son olarak yazarın kişisel gelişim, toplum, din, sanat ve seyahat gibi farklı alanlarda kaleme aldığı kişisel görüşleri yer alıyor. Murat Ülker’in kişisel blogunda ve LinkedIn profilinde yazdığı yazıların derlenmesiyle yayına hazırlanan kitap, daha önce aynı isimle okurlarla buluşan diğer iki kitabın devamı olma özelliği taşıyor.  

MURAT ÜLKER: DEĞİŞİME TANIKLIK ETMEK YETMEZ, DEĞİŞİMİ OKUMAK DA GEREKİR  

Yeni kitabı Hayatın İpuçları 3’ün tanıtım toplantısında gazetecilerle bir araya gelen Murat Ülker şu değerlendirmelerde bulundu:  

“Bu kitapta farklı konu başlıkları altında topladığım görüşlerimi ve değerlendirmelerimi okurlara samimi bir dille aktarabilmeyi istedim. Dünya bu denli büyük bir hızla değişirken, bu değişime sadece tanıklık etmekten öte, bu değişimi doğru okuyabilmenin de önem taşıdığına inanıyorum. Umarım yeni kitabım, okurların zihinsel evrenine katkı sağlar ve kişisel motivasyonlarını artıracak ilham verici yeni fikirlere zemin hazırlar.”  

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler