16 C
Ankara
21.5 C
İstanbul
23 C
İzmir
Cuma, Haziran 25, 2021
Diğer
  Ana SayfaYazarlarKayıp Eşya

  Kayıp Eşya

  Avatar of serdal yazıcı
  Serdal Yazıcıhttps://haberton.com/
  Serdal Yazıcı,1980 Almanya doğumlu, Tiyatro yazarı ve Tiyatro, Dizi, Sinema oyuncusu, Disleksi farkındalık ve Yaratıcı Drama eğitmeni.

  Son Dakika Haberleri

  2020, Mart ayında başlayan kâbus ile hissedilen hadise “Kayıp Eşya” Peki kim bu kayıp eşya ?

  Bu ilk yazım ve çok kısa anlatacağım; Tüm iş sektörü özellikle esnaf arkadaşlar çok zor günler geçirdi, geçirmeye devam etmekte, çok üzülüyorum. Peki sanat? Biz Tiyatrocular, Müzisyenler, ressamlar, sinemacılar ve tüm diğer sanat çalışanları, ilk kapanmadan bu yana henüz hiç açılmadık ama bir şekilde ayakta kaldık! Kendi imkanlarımız dahilinde.

  Tüm iş sektörü özellikle esnaf arkadaşlar çok zor günler geçirdi, geçirmeye devam etmekte, çok üzülüyorum. Peki sanat? Biz tiyatrocular, müzisyenler, ressamlar, sinemacılar ve tüm diğer sanat çalışanları, ilk kapanmadan bu yana henüz hiç açılmadık ama bir şekilde ayakta kaldık!
  Tüm iş sektörü özellikle esnaf arkadaşlar çok zor günler geçirdi, geçirmeye devam etmekte, çok üzülüyorum. Peki sanat? Biz Tiyatrocular, Müzisyenler, ressamlar, sinemacılar ve tüm diğer sanat çalışanları, ilk kapanmadan bu yana henüz hiç açılmadık ama bir şekilde ayakta kaldık!

  Gelelim asıl meseleye, Size merak ettiğiniz “Kayıp Eşya”yı tanıtayım; SANAT! Şahsım adına kendimi Kayıp Eşya deposunda, sahibini bekleyen o işte o eşya gibi hissediyorum. Yapayalnız ama umuda sığınmış. Biliyorum, bir gün sahibim gelecek ve beni bulacak. Yaşasın sanat…

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler