TRY - Türk Lirası
EUR
16,8004
USD
15,9058
GBP
19,8724
CNY
2,3765
9.5 C
Ankara
13.9 C
İstanbul
16.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKadıköy'de taksi denetimi

  Kadıköy’de taksi denetimi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kadıköy’de taksilere yönelik denetim gerçekleştirildi. Denetimlerde emniyet kemeri takılı olmayan şoförlere cezai işlem uygulandı.

  Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik ekipleri, Kadıköy’de taksilere yönelik denetim gerçekleştirdi. Rıhtım Caddesi’nde yapılan denetimlerde, taksi şoförleri tek tek durdurularak ehliyet, ruhsat ve belediye belgeleri kontrol edildi. Ayrıca şoförlerin ‘Kısa mesafe’, ‘Yolcu seçme’ ve ‘Taksimetre açmaması’ ile ilgili de denetim yapıldı. Emniyet kemeri takmadığı belirlenen 2 şoföre 196’şar liradan 392 lira para cezası kesildi.

  Denetimlerde emniyet kemeri takılı olmayan şoförlere cezai işlem uygulandı.
  Denetimlerde emniyet kemeri takılı olmayan şoförlere cezai işlem uygulandı.

  Ceza kesilen taksi şoförü “Emniyet kemerim takılı olmadığı için işlem yapıldı. Memur arkadaşlarda işini yapıyor. Benim hatam. Normalde takıyorum ama boşluğuma geldi” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler