32.6 C
Ankara
29.2 C
İstanbul
34 C
İzmir
Salı, Ağustos 3, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne Çıkanİllerin haftalık vaka sayısı haritası güncellendi

  İllerin haftalık vaka sayısı haritası güncellendi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3-9 Temmuz’u haftasını kapsayan ‘İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı’ haritasını Twitter hesabından paylaştı.

  Sağlık Bakanlığı’nın 3-9 Temmuz’u kapsayan ‘İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı’ haritasında Siirt, Ağrı, Bitlis, Van ve Hakkari 100 bin kişide en çok Kovid-19 vakası görülen iller oldu.

  En az Kovid-19 vakası Kilis, Hatay, Osmaniye, Adana ve Kahramanmaraş’ta

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3-9 Temmuz’u haftasını kapsayan ‘İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı‘ haritasını Twitter hesabından paylaştı. Haritadaki verilere göre Siirt, Ağrı, Bitlis, Van ve Hakkari, 100 bin kişide en çok Kovid-19 vakası görülen iller oldu. Her 100 bin kişide en az Kovid-19 vakası Kilis, Hatay, Osmaniye, Adana ve Kahramanmaraş’ta görüldü.

  Illerin haftalik vaka sayisi haritasi guncellendi 2356 dhaphoto2 - öne çıkan - haberton
  İllerin haftalık vaka sayısı haritası güncellendi

  Aşı ile umudumuz artıyor

  Büyükşehirlerde her 100 bin kişide vaka sayısı Ankara’da 59,10, İstanbul’da 56,75, İzmir’de 22,16 oldu. Bakan Koca, harita ile birlikte paylaştığı mesajında, “Aşı ile umudumuz artıyor. Henüz olmadıysanız aşınızı bir an evvel olun” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler