20.7 C
Ankara
25.3 C
İstanbul
25.7 C
İzmir
Pazar, Ağustos 1, 2021
Diğer
  Ana SayfaYazarlarHayal değil hedef!

  Hayal değil hedef!

  Avatar of ruziye çağlıkesim
  Ruziye Çağlıkesimhttps://haberton.com/
  Ruziye Çağlıkesim, 29 Temmuz 2000 yılında Kayseri’de doğdu. İnstagram ve Youtube’da Bookstagram sayfası açarak birçok kitabı okumuş ve yorumlamıştır. Çeşitli kitap projelerinde birçok şiirleri yayınlamış, yerel gazetelerde köşe yazarlığı yapmıştır.

  Son Dakika Haberleri

  Hayal değil hedef! Hep daha iyi işlere imza atmak istediğimizi en büyük hayalimizin bu olduğunu dile getiririz.

  Oysa hayaller mümkünlüğü çok zor olan durumlardır.

  Bilinç altımıza HAYAL olarak kodladığımız düşünce , iş ve istek mümkünlüğü düşük olarak algılanır. Bundan ötürü ulaşmakta zorluk çeker ve bilinç altımız bizi ulaşamayacağımıza inandırır. Hayaller gerçek dünyada olma olasılığı düşük eylemlerdir. Hayaller hayal olarak kalmaya mahkumdur.

  Bu düşünce ,iş ve istekleri HEDEF olarak bilinç altımıza kodlar isek hedeflerin mümkünlük seviyesinin yüksekliği bilimsel olarak kanıtlandığı için bilinç altımız isteklerimize bir diğer deyiş ile hedeflerimize ulaşmanın yollarını araması muhtemeldir. Hedefler gerçek dünyada elde edilecek başarılar olarak görülür . Bu görüş sayesinde isteklerimize ulaşmak için farklı yollar bulacağımız gibi bu yollarda yürürken kendimize olan öz güven ve başaracağımıza olan inancımız da yükselecektir . Sadece bilinç altımıza isteklerimizi doğru kodlayarak elde edemeyeceğimiz hiç bir başarı yoktur.

  Hayal değil hedef!
  Hayal değil hedef!

  Doğru bilinç altı kodlaması ve bu kodlama doğrultusunda yapılan plan program ile izleyeceğiniz yol sizi başarıya götürecek ve hedefinize ulaşmanızı sağlayacaktır . İstediklerinizi hayal olmaktan çıkarıp hedefe döndürdüğünüz gün bu yoldaki en büyük adımızı atmış olacaksınız. Bu adım yolunuza ışık ve rehber olacak önemli etkeni oynayacaktır.

  Ben bunu başardım HAYALLERİM hayal olmaktan çıkıp HEDEFLERİM haline geldi.

  Şimdi sıra sizde. Kendinize inanıp silkelenip bir yerden başlama ve hayalleri hedefe çevirme zamanı.

  İstek ve arzularınız içinizde bir hayal olarak çürümesin.

  Hedeflerinize ışık olun .

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler