TRY - Türk Lirası
EUR
15,2213
USD
13,4772
GBP
18,2044
CNY
2,1319
-5 C
Ankara
-0.1 C
İstanbul
3.5 C
İzmir
26 Ocak 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaYazarlarHadi çek perdeni sonuna kadar

  Hadi çek perdeni sonuna kadar

  Avatar of mihriban acar
  Mihriban Acarhttps://haberton.com/
  Mihriban Acar, 1991 yılında Van'da doğdu. 2013-2021 yılları arasında sağlık sektöründe hizmet verdi. Atatürk üniversitesi Adalet bölümü mezunu. Şuan 3.sınıf uluslararası ilişkiler bölümünü açık öğretim üzerinden okumakta.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Hadi çek perdeni sonuna kadar! Yaşamayı ne kadar seviyoruz? Bunun gerektirdiği kadar dedikleri ölçü nedir? Kim bunu belirledi? Kime göre neye göre?

  Sorulması gereken bir çok soru var ve cevabını belki de hala bulamadığımız yada oturmayan cevaplar.

  Hayatı bir puzzle benzetiyorum zaten halihazırda o kader dedikleri şey yazılmış alnımıza sadece doğru yere yerleştirme yapmamız gerekiyor ki cuk diye otursun.

  Yalnız seçimlerimiz bazen hayatın bize hazırladığı kötü sürprizler kapımızı tak tak diye çalarken buluyoruz kendimizi, ve bu öyle bir ana denk geliyor ki, o puzzleda yanlış yerlere zorla oldurmaya yerleşmeye çalışıyoruz orda eskiyoruz yıpranıyoruz

  Ait olmak isteğimiz yer orası değil ki! Biz şiddetle hayır burası benim diyerek karşı geliyoruz bunun bilançosu ne mi oluyor?

  Mutsuz huysuz sıkıcı ve hayata dair umutları sönen bir kalp kendini sevmeyen hayata söven kendini sürekli başkalarıyla kıyaslayıp gitgide daha da kronik hale gelen bir hayat keşmekeşesi..

  Hadi çek perdeni sonuna kadar
  Hadi çek perdeni sonuna kadar

  Aslında hayat bizim elimizde evet bu mümkün. Doğru yerden bakmak lazım, pencerenin önündeki güneşliği sonuna kadar çek içeri gün ışığı girsin gökyüzüne bak sonsuzluğuna içindeki renklere orayı kendinle tanımla..

  Kendi içindeki ışığı keşfet.

  İçindeki darmadağın hislerini topla hadi geç değil inan bana…

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler