TRY - Türk Lirası
EUR
15,4511
USD
13,6718
GBP
18,1855
CNY
2,1439
2.9 C
Ankara
13.1 C
İstanbul
12.7 C
İzmir
3 Aralık 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanFahrettin Koca'dan aşı çağrısı

  Fahrettin Koca’dan aşı çağrısı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı koronavirüs tablosuna göre son 24 saatte 226 kişi hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan aşı çağrısı geldi.

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Aşı için birlik çağrısı. Halkımızdan salgınla mücadelenin şartlarına uymasını, ertelenen, zamanı gelen dozları hemen yaptırmasını istiyoruz. Sağlık camiamızdan aşı kararsızlarını aydınlatmak için destek, tüm medyadan aşı için kamu iletişimi hizmetinde daha fazla ısrar bekliyoruz” dedi.

  Sağlık bakanlığı'nın açıkladığı 18 kasım 2021 perşembe gününün koronavirüs tablosuna göre son 24 saatte 226 kişi hayatını kaybetti.
  Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı 18 Kasım 2021 Perşembe gününün koronavirüs tablosuna göre son 24 saatte 226 kişi hayatını kaybetti.

  Koronavirüs tablosuna göre son 24 saatte, 22 bin 234 yeni vaka tespit edildi. 29 bin 538 kişi de sağlığına kavuşurken corona nedeniyle bugün 226 kişi hayatını kaybetti.

  BAKAN KOCA ÇAĞRI YAPTI

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Aşı için birlik çağrısı yaparak, “Halkımızdan salgınla mücadelenin şartlarına uymasını, ertelenen, zamanı gelen dozları hemen yaptırmasını istiyoruz. Sağlık camiamızdan aşı kararsızlarını aydınlatmak için destek, tüm medyadan aşı için kamu iletişimi hizmetinde daha fazla ısrar bekliyoruz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler