30.1 C
Ankara
29.2 C
İstanbul
35 C
İzmir
Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Diğer
  Ana SayfaYazarlarDünyayı örümcek ağı gibi saran küresel çete

  Dünyayı örümcek ağı gibi saran küresel çete

  Avatar of erkan acar i̇kiz
  Erkan Acar İkizhttps://haberton.com/
  Erkan Acar İkiz, 1987 Samsun doğumlu, Çerkes sürgünlerinde yurda gelmiş Kafkas asıllı bir ailenin ferdi, İlk, orta ve lise eğitiminin ardından, alaylı olarak radyo programcılığı, muhabirlik ve bunların yanı sıra çeşitli ticaret dallarında faaliyet göstermiş; Milliyetçi ideolojiyi benimsemiş bir birey.

  Son Dakika Haberleri

  Sevgili okurlar ana başlıkta da belirttiğim gibi dünyayı örümcek ağı gibi saran küresel çete hakkında bilgiler vereceğim.

  Bir önceki yazımda değişen dünyamızdan ve dijital köleliğe doğru evirilen hayatlarımızdan kısa kısa bahsetmiştim. Şimdiki yazımda ise bir öncekine yazıma eş paralel olan, içinde bulunduğumuz durumu anlayabilmek adına çok değerli bilgiler vereceğim.

  Başlıktan da anlayacağınız üzere, tanımamız ve planlarını anlamamız gereken küresel şeytani bir Çeteden bahsedeceğim. Dünyada küresel bazda egomanya kurmuş merkeziyetçi bir küresel çeteyle karşı karşıyayız.

  Her şeyi tamamen tersine çevirmek üzere kurulan karanlık bir oluşum dan bahsediyorum. 17. yüzyılda Sabetaycılar diye ortaya çıkıyor ancak tarihi çok daha eski. Bildiğimizi zannettiğimiz tarihin yazılımı, coğrafya bilgileri, savaşlar, tıp, eğitim, siyaset, teknoloji, gıda, enerji, dinler dahil dünyamıza ve hayatımıza ait konuları çarpıtarak geçmişin bilgisini ve bugünü idare ediyorlar. Öjeni, pedofili, cinsel dejenerasyon, ailenin dağıtılması, Siyasette beceriksizlik planlanmış hatalar ve daha niceleri.

  Doğal kaynakların tükeniyor görünmesi ve kullanılmaması, savaşlar dahil birbirinden bağımsız zannedilebilecek türlü şeytani kötülüğü bilerek kendi amacı için kullanan bir karanlık yalan İmparatorluğundan bahsediyorum. Karşıt görüşlü politikacılar ve var zannettiğimiz bir çok durumda insanlar birbirine karşı cephe alırken, aslında her iki tarafında ateşini körükleyen bu karanlık ve şeytani aklın rüzgârı bulunuyor.

  Sahip oldukları medya şirketleri ve TV. kanalları, sanatçı görünümlü propaganda robotları halkları manipüle eden, medeni, yardımsever, demokratik batı hayatı olarak dünyaya bir ilizyon pazarlayan yalan makinasından başka hiç bir şey değiller.

  SORU: NASIL BAŞLADI, KİM YAPIYOR ?

  Dünyada gelişen ve birbirinden bağımsız görünen olaylar aslında büyük bir planın parçaları. Şu an yaşamış olduğumuz Pandemi de bunlardan sadece biri !

  O zaman daha iyi anlayabilmek için parçaları ve noktaları birleştirelim… Bir çok kişi az sayıda insanın global bir düzmece, Pandemi organize edebileceğine inanmakta zorlanır. Ama aslında dünyanın idare edildiği yapıyı anladığımızda , Nispeten olayları anlamamız kolaylaşır. Hemen, hemen her platformda bazılarının gücüne biat ettiği global bir çeteden bahsettim. Beni tanıyanlar çok net bilirler, birbirine bağlı gizli cemiyet dizilerinden, yarı gizli gruplardan ve toplum önündeki, resmi kurumlardan sıkça söz ederim.

  Bütün bu gruplar yüzeyde birbirine bağlantısız görünsede, aslında “ÖRÜMCEK” ağı gibi birbirlerine bağlıdırlar.

  Dünyayı örümcek ağı gibi saran küresel çete
  Dünyayı örümcek ağı gibi saran küresel çete

  Bu küresel ağın çalışma şeklini küresel bir şirketin yapısı olarak sembolize edecek olursak….Mesela MC Donalds, ana merkezi dünyada herhangi bir noktada olan ve diğer ülkelerin hepsinde ana merkezlerden, merkezi sistemle kontrol edilen yan kuruluşları vardır. Rusya, Güney Afrika, Avustralya, Amerika, İngiltere ve maalesef Türkiye… Temelde aynı şekilde çalışan aynı McDonalds’a gidersiniz ve nasıl bir sistemin ağına kapıldığınızı bilmeden masumca alış verişinizi yaparsınız.

  BEN FAŞİZME HİZMET ETMEM MARŞINI SÖYLETE, SÖYLETE KENDİLERİNE HİZMET ETTİRİRLER

  Bu küresel Çete kendisini çok benzer hatlarla yapılandır. Ağın merkezinde, Ve bu hatların zirvesinde (ÖRÜMCEK) vardır. Bahsettiğimiz bu örümcek Güç merkezidir. Ve dünyanın yönünü belirleyen çetenin ana çekirdeği rolünü üstlenir. Ve her ülkede, bunun altında başka bir ağ sistemi bulunur. Yani devasa bütçelere sahip şirketler bu ağın bir parçası olarak iş tutarlar. Belirli aileler, gizli cemiyetler ise onların işi; merkezin, “ÖRÜMCEĞİN” iradesini politikalar hazırlayarak neredeyse her ülkede halklara empoze etmektir. Ve bu alt ağ Sistemlerinin her birinde, ulusal düzeyde hükümet, politika, banka ve finans piramitleri vardır.

  Aynı gözle Sağlık sistemine bakacak olursak diğerlerine paralel olarak medya piramitleri ve medikal sistemin piramitleri her ülkeden tepedekilerden bir kaç kişi, doktorların ve Medikal mesleğin geri kalanının nasıl davranacağını ve ne yapacağını dikte eder. Sonra tıp mesleğinden olanların büyük çoğunluğu da, hiç sorgulamadan bunlara uyar. Sorgulayan ve karşı koyanlar ise kendilerini ve kariyerlerini ciddi olan problemlerin içinde bulurlar. Her ülkede bu piramitlerin en üstleri, global olarak aynı ustaya hesap verirler. 

  “ÖRÜMCEK” bu sebeple dünyanın her yerindeki politikanın ne olacağını dikte eder. Sadece en tepedekiler, onu piramidin bütününe empoze ederler. Böylece, bu Pandemi tiyatrosunuda bu global çetenin kurgusu olarak düşünebiliriz. Her şeyden önce, çok önemli bir husus ise; sınırları unutun. Bu Çetenin sınırları yoktur. Sınırlar halklar için önemlidir. Bu kült küreseldir, ve küresel çalışır. Ve en büyük merkezlerinden biri de Çin’dir. Bu kült Başkan Mao devriminin arkasında yer almıştır. Çin’i Bu faşist, komünist, aslında ikisi de aynı şey, zorbalık ve o zorbalığın duvarları arkasında, küresel olarak oynamak istedikleri bir sistem aracılığı ile kuluçkaya yatırmaktır.

  Çin bu ağ sayesinde sert ve zalimce kontrol edilen bir ülke oldu. Sadece dijitalizm ile kontrol edilmekle kalmıyor; milyonlarca kamera ile Çinli idarecilerin yüz tanıma sistemi olan (EŞALON) teknolojisi ile gerçekten dakikalar içinde herhangi birini bulmalarını sağlıyor.

  Sevgili okurlar şimdilik yazıma burada son veriyorum. Fakat bu konu bir kalemde ele anlamayacağı için bir sonraki yazımda, konunun devamını sizler için kaleme alacağım. Şimdilik hoşçakalın, dostça kalın, esen kalın.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler