37.7 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanDİSK, KESK, TMMOB ve TTB'den 1 Mayıs programı açıklaması

  DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’den 1 Mayıs programı açıklaması

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği ve TTB’den 1 Mayıs programı açıklaması.

  Basın açıklamasında konuşan DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu,  ‘Her yer 1 Mayıs’ diyecek, mümkün olduğunca yaygın bir biçimde işyerlerinin önlerinde ve meydanlarda olacağız.  30 Nisan’da İstanbul Taksim’deki Kazancı Yokuşu’nda her sene gerçekleştirdiğimiz anma etkinliğinde buluşacak, 1 Mayıs 1977 katliamında yitirdiğimiz canları anacak, tüm anma programlarımızı pandemi koşullarına uygun biçimde planlayacağız.

  Di̇sk, kesk, tmmob ve ttb'den 1 mayıs programı açıklaması
  DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’den 1 Mayıs programı açıklaması

  Aynı gün ülkenin dört bir yanında yine pandemi koşulları da dikkate alınarak en yaygın biçimde işyerlerinde 1 Mayıs kutlamalarını ve alanlarda basın açıklamalarımızı gerçekleştireceğiz. 1 Mayıs günü de çalışmakta olan emekçileri işyerlerinde, çalışmayan milyonları da evlerinde, balkonlarında, sokaklarında, sosyal medyada 1 Mayıs coşkusunu çeşitli biçimlerde büyütmeye çağıracağız” dedi. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler