30.1 C
Ankara
29.2 C
İstanbul
35 C
İzmir
Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Diğer
  Ana SayfaYazarlarDijital Faşizm ve yeni dünya düzeni

  Dijital Faşizm ve yeni dünya düzeni

  Avatar of erkan acar i̇kiz
  Erkan Acar İkizhttps://haberton.com/
  Erkan Acar İkiz, 1987 Samsun doğumlu, Çerkes sürgünlerinde yurda gelmiş Kafkas asıllı bir ailenin ferdi, İlk, orta ve lise eğitiminin ardından, alaylı olarak radyo programcılığı, muhabirlik ve bunların yanı sıra çeşitli ticaret dallarında faaliyet göstermiş; Milliyetçi ideolojiyi benimsemiş bir birey.

  Son Dakika Haberleri

  Big reset yani büyük sıfırlama, kapitalizmi ortadan kaldırılıp yerine yeni dünya düzeni kurmak isteyen, şeytani aklın planı tıkır, tıkır işlemekte.

  Merhaba sevgili okurlar; Nasılsınız umarım iyisinizdir.

  Sevgili okurlar…bu yazımda sizlere Şeytani bir akıl tarafından hayat tarzımız, yaşam biçimimiz nasıl fark ettirilmeden değiştirildiği konusunda sohbet tadında kısa bilgiler vereceğim.

  Şeytani diyorum çünkü, günümüz konjektörüne baktığımızda Muhammedi bilincin çok uzağında yer alan dijitalizm denilen yeni dünya düzeni hayatımıza empoze edilmeye çalışılıyor.

  Ben bu harekete deccalizim diyorum.

  Bildiğiniz üzere ana akım medyada ve sosyal medya platformlarında sıkça bahsedilen big reset yani büyük sıfırlama yeni dünya düzeni ile kapitalizmin ortadan kaldırılıp yerine yeni dünya düzeni kurmak isteyen, şeytani aklın planı tıkır, tıkır işlemekte ve bu noktada insanlık dijitalizim karşısında bir sıfır yenik durumda…

  Şimdi sevgili okurlar, nedir bu yeni dünya düzeni; bizleri nasıl bir gelecek bekliyor diye soracak olursanız… bu durumu kavrayabilmek için çokta üstün zekalı olmak gerekmez, çükü süreci hep birlikte yaşıyoruz. Ülkemizde covit 19 ile hayatımıza giren HES kodlarından yola çıkacak olursak, dijital bir tekno dünyanın ilerleyen günlerde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olacağını göre biliriz.

  Bunun yanı sıra uzaktan eğitim, uzaktan çalışma, evden alış veriş gibi uygulamaları büyük şirketlerin ve Devletlerin organize ettiği internet ağları üzerinden bir takım uygulamalar hop diye hayatımıza giriverdi. Bizlere düşen internetin yani dijital dünyanın kötü yanlarından uzak durmak, iyi yanlarını yakalayıp bundan faydalanmak. Örneğin UBER diye bir şirket, bir tane bile arabası yok iken milyonlarca kişiye araç kiralama noktasında hizmet sağlamaya başladı. Amazon, Çin’in Alibabası ve uber gibi şirketler covit 19 sürecinde servetlerine servet kattı. İşte tamda bundan bahsediyorum; Mart 2020 tarihinde hayatımıza giren covit ile yaşam biçimlerine yapılan operasyonları zaten gizlemeden ayan beyan ilan ediyorlar.

  Dijital faşizm ve yeni dünya düzeni
  Dijital Faşizm ve yeni dünya düzeni

  Aşı pasaportlarıda bunlardan bir tanesi… Bu işin sonu dijital köleliğe kadar gider. Çinde uygulanan puantaj sistemi kapımıza geldi dayandı. Büyümekte olan küresel ülkelerde, yaşanan sorunlara eş paralel giden dijital sertifika ile insanlığa operasyon çeken şeytani akıl hedefine adım adım ilerliyor.

  PCR TESTLERİNİN MUCİDİNİN ŞAİBELİ ÖLÜMÜ

  Diğer önemli bir hususta…PCR. Testleri; Testlerin Nobel ödüllü Mucidi olan Kary M.Mullis ödül töreninde yaptığı konuşmada testlerin tanı koymakta tek başına yeterli olmayacağını söylemesi ve bugün testleri destekleyen ikinci bir çalışma yapmadan, PCR. Sonuçlarına göre tanı konulması ile 2019 ağustosunda ölen Kary Mullis’in ölümü arasında bir ilişki olduğu kanısı zihnimi kurcalamakta.

  Yoksa yaşadığımız pandemi ortamı dijital yeni dünya düzenini hayatımıza adapte -edebilmek adınamı kurgulandı, takdir siz değerli okurlarımızın.

  Yazdıklarımın komplo teorisi olduğunu iddia edecek olanlar olacaktır… Bu hususta her bireyin akılcı olup, başını iki elinin arasına alıp iyice düşünmesi gerekir; Medyada söylenen yalanları yakalayıp, lüsiferascı zihniyetin oyunlarını başlarına geçirmek boynumuzun borcudur.

  Pisikoloji şöyle der…Yalan söyleyenler zaman içinde kendi sözleriyle çelişkiye düşer ve yalanları ortaya çıkar.

  Bu duruma pandemi sürecinde sıkça rastlar olduk. Çelişkili ifadelere tanık olmaya başladık, ama doğru söyleyenlere karşı mantıksız bir kanıt bulunamaz.

  Onun yerine genelde dayanaksız aldatıcı ifadeler,  sözlü saldırılar veya şiddet ile karşılık verilir.

  Aklı hür, vijdanı hür bir şekilde aydınlık günlerde buluşmak ümidi ile esen kalın.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler