16.7 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
22 C
İzmir
Cuma, Haziran 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaYazarlarBodrum'da Sarhoş Deniz Kızı

  Bodrum’da Sarhoş Deniz Kızı

  Avatar of mehmet tunay doğdu
  Mehmet Tunay Doğduhttps://haberton.com/
  Mehmet Tunay Doğdu, Yetenekleri edebiyat ve barışçıl bakış açısına uygun. İnsan ilişkilerine empati ile yaklaşımı, çalışma hayatına başarı getirdiğini düşünüyor.

  Son Dakika Haberleri

  Bodrum’da Sarhoş Deniz Kızı, Gökkuşağı bedenin karanlık gecelerde kayboluyor, kalbi yosun tutmuş tenlerde.

  Bir barın köşesinde bir anlık sevgi içindi vazgeçişlerin. Sarhoşluğun verdiği hisle ölümle dans ediyorken, kaybediyorsun benliğini. Dokunacak bir parça yalnızlık odanın dört köşesinde, sabahın ilk vakitleri ile kayboluyor. Yalnız kadın oldukça yorgun ve sevgisiz. Kalbi kırılmış bir kadının, sevgiden uzakta yaşamak istedikçe kayboluyor hayalleri. Sabahın ilk ışıklarında son bir öpücüktü oysa ki kaybettiğin yüreğine dokunan bedeni. Sevişirken gecenin sessizliğinde gün ışığı ile kayboluyor kanatsız melek soru işaretleri ile birlikte.

  Özlem duyduğun her vakit aramaktı oysa ki bir anlık mutluluk için. Sevgiyi yaşayabilmek, kaçırılmış son otobüs duraklarında saklı kalacak gizemli dokunuşlar ve son öpüş dudaklarından. Yaşadığın yabancı bir bedende kimsesizliğe sessiz çığlıkların.

  Hayalin gökkuşağı yaşantıdan uzakta, sıkışmış toplumsal tabulara. Özgürlüğe hasret kalmış kanatsız kelebek. Dudakların mırıldanıyorken sevişmekte kusursuz gecelerin. Karanlık bir gecenin ışığında saklı kaldı gizemli sevişmelerimiz, bilmediğimiz bir ara sokakta. Göz kapaklarım kapanıyor huzur şelalesine. Bir anlığına durmuştu dünya, kendi cennetimizde yaşıyorken. Gizemli ve saklı kalacak yaşayamayacağım hislerim.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler