16.4 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBir Valize Ne Sığar ki? oyunu 18 Aralık'ta YouTube kanalında

  Bir Valize Ne Sığar ki? oyunu 18 Aralık’ta YouTube kanalında

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Taşdelen, AST’ın oyunlarını satın aldıklarını bildirerek, “Bir Valize Ne Sığar ki?” oyununu 18 Aralık Cuma günü Belediyenin YouTube kanalından yayınlayacaklarını söyledi. 

  Bir valize ne sığar ki? Oyunu 18 aralık'ta youtube kanalında
  18 Aralık’ta YouTube kanalında

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara Sanat Tiyatrosu‘na (AST) verdikleri ilk desteği açıkladı. Taşdelen, AST’ın oyunlarını satın aldıklarını bildirerek, “Bir Valize Ne Sığar ki?” oyununu 18 Aralık Cuma günü Belediyenin YouTube kanalından yayınlayacaklarını söyledi. 

  Daha önce de AST’ı Ihlamur Sokak’ta bir yıl daha kalmasını sağladıklarını ve mal sahibi ile görüşmelerin sürdüğünü açıklayan Taşdelen, Çankaya Belediyesinin ayrıca bütün salonlarını ücretsiz olarak AST’ın kullanımına açacaklarını belirtti.  

  İlk oyun bir valize ne sığar ki? 18 aralık cuma günü saat 20. 00'de çankaya belediyesi youtube kanalında yayınlanacak. Tüm vatandaşlarımızın bilgisine sunuyorum.
  İlk oyun Bir Valize Ne Sığar ki? 18 Aralık Cuma günü Saat 20.00’de Çankaya Belediyesi YouTube kanalında yayınlanacak. Tüm vatandaşlarımızın bilgisine sunuyorum.

  “Ankara Sanat Tiyatrosu Ankara’nın markasıdır. O nedenle kapatılması veya sanat hayatına son vermesi bizim kabul edebileceğimiz bir konu değil” açıklamasında bulunan Taşdelen,  “Ankara Sanat Tiyatrosu’nun, 58 yıl boyunca oyunlarıyla, verdiği kültürle, sanat etkinlikleri ile hepimizin yetişmesinde emeği vardır.

  Ankara Sanat Tiyatrosu Ankara’nın markasıdır, bir tarihtir. O nedenle kapatılması veya sanat hayatına son vermesi bizim kabul edebileceğimiz bir konu değil. Belediyemizin salonlarını ücretsiz olarak kullanıma açacağız. Kızılay’daki tarihi AST binası için mal sahibi ile görüşmeler yürütülecek.

  Taşdelen, ast'ın oyunlarını satın aldıklarını bildirerek, “bir valize ne sığar ki? ” oyununu 18 aralık cuma günü belediyenin youtube kanalından yayınlayacaklarını söyledi.
  Taşdelen, AST’ın oyunlarını satın aldıklarını bildirerek, “Bir Valize Ne Sığar ki?” oyununu 18 Aralık Cuma günü Belediyenin YouTube kanalından yayınlayacaklarını söyledi. 

  Ankara Sanat Tiyatrosu’nun oyunlarını alarak Çankaya Belediyesi YouTube kanalımızdan yayınlayacağız. İlk oyun Bir Valize Ne Sığar ki? 18 Aralık Cuma günü Saat 20.00’de Çankaya Belediyesi YouTube kanalında yayınlanacak. Tüm vatandaşlarımızın bilgisine sunuyorum” dedi.   

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler