TRY - Türk Lirası
EUR
19,597
USD
18,640
GBP
22,679
CNY
2,671
7 Aralık 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBeypazarı Maden Suyu, Lezzet Ödülü aldı

Beypazarı Maden Suyu, Lezzet Ödülü aldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

The International Taste & Quality Institute iTQi tarafından Türkiye’nin lider maden suyu üreticisi olan Beypazarı Maden Suyu Uluslararası Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan, “Firmamız bundan sonraki süreçte de lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden sektörünün lideri olma misyon ve sorumluluğuyla ilerlemeye devam edecektir” dedi.

Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan, konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, üstün lezzet ödülü logosunun büyük bir titizlikle yürütülen çalışmalar sonucu verildiğini söyledi. Ercan, “Superior Taste Award, International Taste Institute tarafından verilen sertifikadır. Dünyanın önde gelen şef ve sömeliyeleri tarafından gerçekleştirilen tat değerlendirmesinden olumlu bir sonuçla geçen gıda ve içecek ürünlerine verilmektedir.

Birinci sınıf gastronomi uzmanları sebebiyle, Superior Taste Award Gıda & İçecek endüstrisinde geniş çapta tanınmaktadır. Muhtemelen dünya çapındaki en prestijli tat sertifikasıdır. Jüri, 200’den fazla profesyonel şef ve sömeliyeden oluşmaktadır. Değerlendirmeler kör tadım yöntemi ile sessiz bir ortam içerisinde tamamlanır. Jüri üyeleri, hiçbir şekilde ürün ambalajlarını görmezler; üretici ismini ya da ürün ismini bilmezler. Superior Taste Award gibi bağımsız ve tanınmış bir sertifikaya sahip ürünler, uluslararası pazarda da daha çok öne çıkarak daha fazla tercih edilmektedir. Ülkemizdeki markaların böyle ödüllere layık görülmesi elbette ülkemiz için de büyük önem taşımaktadır” dedi.

Beypazarı Maden Suyu Lezzet Ödülü aldı
Beypazarı Maden Suyu Lezzet Ödülü aldı

‘TÜRK MARKALARININ ULUSLARARASI PAZARDA DEĞERİNİ ARTIRAN BİR ÖDÜL’

Niyazi Ercan, markaların uluslararası kuruluşlar tarafından ödüllendirilmesinin sadece kendileri için değil, ülke için de büyük önem taşıdığını belirterek, şunları söyledi:

“Doğanın adeta insanoğluna sakladığı mucizeyi,1957′den beri tüketicilerinin beğenisine sunan firmamız saatte 300 bin şişe üretim kapasitesiyle, maden suyu denilince akla gelen ilk marka olma başarısını yakalamıştır. Kurulduğumuz ilk günden beri aynı kaynaktan gelen doğal maden suyunu, kendine has yapısını değiştirmeden dolum yapan tesisimizde, üretim tam otomasyonlu makinalarla el değmeden yapılmaktadır. Tıp dünyasının sayısız faydalarını kabul ettiği doğal maden suyunu, milyonlarca insanın tercihindeki güvenilir marka olmanın sorumluluğuyla, genç yaşlı herkesin tüketimine sunmayı bir borç biliyoruz.

The International Taste & Quality Institute iTQi tarafından Türkiye’nin lider maden suyu üreticisi olan Beypazarı Maden Suyu Uluslararası Üstün Lezzet Ödülü'ne layık görüldü.
The International Taste & Quality Institute iTQi tarafından Türkiye’nin lider maden suyu üreticisi olan Beypazarı Maden Suyu Uluslararası Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

Amerika, Sudi Arabistan, Fransa, Katar, Kuveyt, Almanya, Avusturya gibi 30 ülkeye sağlık ihraç ederek devam ediyoruz. Ulaştığımız her yerde bizi tercih eden milyonlarca insanın sorumluluğuyla hareket ediyoruz, hak ettiğimiz başarıların arkasındaki en büyük gücümüzün bize inanan insanımız olduğunu biliyoruz. Bu yüzden biz, küçük yeşil bir şişe gördüğünüzde akla gelen tek marka olmanın adıyız. Kalitemizin asla tesadüf olmadığını biliyor, kalitemizi tescilleyen ödüllerin verdiği onurla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Ülkemizde dünyaca ünlü şefler tarafından verilen Superıor Taste Award logosunu almaya hak kazanan markaların çoğalması Türkiye üretimli ürünlerin uluslararası arenadaki güvenilirliğinin artmasına katkı sağlamış olacaktır. Firmamız bundan sonraki süreçte de lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden sektörünün lideri olma misyon ve sorumluluğuyla ilerlemeye devam edecektir. Bu gurur hepimizin.”

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler