TRY - Türk Lirası
EUR
19,336
USD
18,623
GBP
22,478
CNY
2,596
28 Kasım 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerPolitikaAli Babacan, partisinin Niğde il başkanlığı açtı

Ali Babacan, partisinin Niğde il başkanlığı açtı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Niğde il başkanlığı açtı. Açılışın ardından Babacan, partilileriyle görüştü. 

Partisinin il başkanlığını açmak için Niğde’ye gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ilk olarak Niğde Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Babacan, ziyaret sırasında, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Başkanı Şevket Katırcıoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Ziyaretin ardından otobüsle şehir  turu atan Babacan, daha sonra partisinin il başkanlığının açılışını gerçekleştirdi.

Ali Babacan, partisinin Niğde il başkanlığı açtı

Babacan, açılışta yaptığı konuşmada damla damla büyükdüklerini söyledi. Çok güzel bir teşkilat kurduklarını aktaran Babacan, “Siyasete yeni başlayan, bizimle ilk defa siyasete adım atan arkadaşlarımız çok sayıda. Ama daha önce siyaset yapmış, siyasetin kirletmediği arkadaşlarımızla beraber yol yürüyoruz. Hep beraber daha güzel yarınlara doğru çok daha güçlü Türkiye’ye doğru omuz omuza yürüyoruz” dedi. Açılışın ardından Babacan, partilileriyle görüştü. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler